Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van, aki a későbbiekben is...

Van, aki a későbbiekben is szívesen hordaná a maszkot tömegközlekedésen, zsúfolt, zárt helyeken?

Figyelt kérdés
Én szívesen hordanám, valamelyest véd a fertőzések ellen.
2021. jún. 13. 10:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem hordani. Már meg is szoktam.
2021. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Főleg tömegközlekedési eszközökön nem, mert nem kapok normálisan levegőt. Tegnap forró volt a buszon a fűtés, majdnem elájultam.

2021. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem, most is gyűlölöm, de kötelező.
2021. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
30%
Már most levenném. Be vagyok oltva, nem vagyok veszélyes másokra. Sajnos odafigyelnek, egyszer megpróbáltam levenni a buszon de rámszólt a sofőr. Emiatt inkább sétáltam, amíg jó idő volt, amióta meleg van ki se mozdulok itthonról, így kevesebb jegyárbevétel nekik, maguk ellen is dolgoznak ezzel.
2021. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem aki megszokta egy év alatt h többet nem vehet rendesen levegőt és ez még tetszik is neki,az igen is hordja mert legalább messziről látni lehet h egy szolga,így el lehet kerülni nagy ívben...
2021. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Úgy értem, a COVID után.


Amióta ez a helyzet van, kaptam el párszor légúti fertőzést, de eleve a szokásosnál kevesebbszer és maximum 2 NeoCitránt kellett meginni egy-egy ilyennél. Maszk járművön, boltban, kevesebb irodai jelenlét (illetve ahol dolgozom január óta, ott munkavégzés közben is kell maszk).


Nyilván zavaró, nehéz benne levegőt kapni, a téli, szellőztetéstől mentes időszakban még nélküle is. Viszont zárt, zsúfolt helyeken lenne értelme.


Kevesebb táppénz.

2021. jún. 13. 10:30
 7/47 anonim ***** válasza:
43%

#6: a maszk semmitől nem véd meg zárt helyen.

Az védett meg eddig is, hogy kevesebbet mentél emberek közé, kifejezetten a tömegközlekedés és iroda kerülése.

2021. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
39%

A legborzalmasabb az h még be is magyarázzátok magatoknak h milyen jó is ez,egész életetekben vehettetek friss levegőt ,erre egy évig pénzbüntetés terhe mellett rákényszerítik az emberre ,és már önként mindenféle logikátlan ,ép ésszel szembemenő kifogásokkal önként hordjátok!


Én az ilyen emberekkel nem állnék szóba se mert szeretem ha az ember nem szolgalelkű és vannak önálló gondolatai...

2021. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
22%

Maszkhordás=konformizmus.


Én. Ahol tehetem, elbliccelem.

2021. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

7-es


Viszont ősszel heti 5 nap irodába járás volt, tömegközlekedéssel.


Januártól pedig heti 2 nap iroda, szintén tömegközlekedéssel.

2021. jún. 13. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!