Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tapasztalatok rovarcsípés-alle...

Tapasztalatok rovarcsípés-allergiáról?

Figyelt kérdés
Körülbelül három napja megcsípett valamilyen rovar,pontosan nem tudom,mi,mert nem láttam,és ma előjött a combomon (a csípéstől kb 5 cm-re)egy nagy,pirosas,lilás folt,és apró piros pöttyök.A bőrömet ezen a területen egy kicsit melegebbnek is érzem,és meg is van duzzadva.Szerintetek is a rovar csípése okozta?És ha igen,akkor a további csípések ellen hogyan tudok védekezni?Mik a tapasztalataitok?
2010. aug. 25. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Egyszer tavaly megcsípett valami a bal felkaromon és elindult egy piros csík.. Vérmérgezés.. Nálam ez volt, beláttam ezzel jó ha felkeresek egy orvost, nem is bántam meg.. Tapasztalatom szerint tehát jobb, ha orvosnak megmutatod, és inkább vállalj be egy tetanuszt minthogy súlyosabb bajok legyenek.
2010. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!Igen,holnap fel is megyek a körzeti orvoshoz,az a biztos.
2010. aug. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!