Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a sinopharm oltás után...

Chuck dorisz kérdése:

Ha a sinopharm oltás után csak 10,7 U/ml értéket mértek a 15-ös referenciaérték mellett, akkor térdre imához?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy valamit mégis elrontottak ennél az oltásnál. Szerintem kérj egy harmadikat másféléből, vagy nem tudom.

Én is szeretnék majd ellenanyagszintet ellenőriztetni.

2021. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha adnának 3.-at másféléből, fel se tettem volna a kérdést. Nem adnak.
2021. jún. 19. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Koztudott hogy a nyugati vakcinak kb 90% hatekonyak, ez azt jelenti hogy minden 10 emberbol 1 nel nincs immun valasz.


A kinai vakcinanal megrosszabb a helyzet, mert ott kb. 70 - 80% a hatekonysag, tehat minden 10 emberbol 2 - 3 ember nem lesz immunis.


Nem meglepo.

2021. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

"Koztudott hogy a nyugati vakcinak kb 90% hatekonyak, ez azt jelenti hogy minden 10 emberbol 1 nel nincs immun valasz.



A kinai vakcinanal megrosszabb a helyzet, mert ott kb. 70 - 80% a hatekonysag, tehat minden 10 emberbol 2 - 3 ember nem lesz immunis.



Nem meglepo."


Ennek egy kicsit azért olvass utána, mert ez nem így van :)

2021. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

#3

Ezek a számok azt mutatják, hány ember produkál tüneteket a lekövetés során, ami pedig megfelelő immunitású emberekkel is megeshet. A nyugati vakcináknál nem jellemző a védtelenség, ez sajnos a Sinopharm átka, utóbbival tényleg kéne már kezdeni valamit.

2021. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos ismerős pfizert kapott még januárban. Május végén csinált tesztet, már nincs benne.

Egyénenként változik, hogy kinek mennyire hat. Plusz erre még az is rájön, hogy nem csak ez az immunválasz van. Szóval nem feltétlen "térdre imához", de ugyanezt el lehet mondani, akkor is, ha nem vagy beoltva. Nagy ez a hiszti körülötte, nem csodaszer egyik fajta oltás sem, de ezt már az elején is megmondták.

2021. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Én is azt gondolom, hogy ez a 10,7 mégsem 0, valamit tolt az immunrendszeremen a cucc, talán nem visz el a betegség, ha elkapnám, és ahogy hallom, még Ártándra is elugorhatnék egy Pfizerért, ha nagyon cidriznék, de talán őszre kegyelmet ad Viktor is a népnek, és belövetni a vírus- és oltástagadók által meghagyott raktári készletet a rettegő 100 000 embernek, akiknek nem hatott a kínai.
2021. jún. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!