Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a talpamon?...

Mi lehet ez a talpamon? Nagyjából egy hónapja jelent meg, fehér dudorodás, közepe sárgás barnás, sokszor fàj is amikor járok. Tyúkszem tapaszt tettem rá, nem használ. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
egy közepe van, vagy mindenütt rücskös?
2021. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talpi futó szemölcs lehet. Valahol fűrdőben, vagy úszodában szedted össze. Vírus okozza. El lehet tüntetni, keress rá.
2021. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy közepe van, egy kráterre tudnám hasonlítani
2021. jún. 20. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

szemölcs lesz

a bőrgyógyász tud rá adni megfelelő ecsetelőt ami leszedi

2021. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cubina ***** válasza:

A szemölcs nem úgy néz ki, mint amit leírtál, tyúkszem lesz ez szerintem, de ezen a linken tudod ellenőrizni, hogy az van-e neked:

[link]


Az enyém is így nézett ki, a talpam közepén volt. Egyre jobban fájt, amikor ráléptem. Majdnem két hónap kellett, mire sikerült kiirtani. Scholl tyúkszemtapaszt és ecsetelőt használtam naponta többször. A belinkelt oldalon találsz gyógynövényes módot az eltüntetésére. Olcsóbb és ahogy nézem gyorsabban is hat, mint a gyógyszertári/DM-es termékek. Esetleg használhatod mindkét módszert felváltva is a gyorsabb eredmény érdekében.

2021. jún. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!