Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan aki bevan oltva...

Van olyan aki bevan oltva mégis megfertőzödött a koronavírussal egész durvan?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki állítólag lélegeztetőgépre került 2 oltás után...

2021. jún. 20. 23:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%
Ismerőseim, szomszédjaim, nagyapám.
2021. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
58%
persze hogy vannak, rengeteg oltott volt kórházban.
2021. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%

És még mindig nem mentek utcára...


Mi kell még?

2021. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom, arányaiban jóval kevesebben.



Vagy még nem volt idő arra, hogy kialakuljon a védettség.



Vagy ráoltottak a betegségre és ez erős immunválaszt váltott ki.

2021. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%
Vagy csak sóoldatot kaptal, vagy kalciumot, jó sok pénzért tb-re. 🤣🤣🤣
2021. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
*kaptak
2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
54%

És ha kimennek az utcára akkor mi a franc történik? Legalábbis a bús semmin kívül?


Én nem értem ezt a mentalitást. Sok mindennel nem értek egyet ami e téren ezen országban történik, de azt nem vizionálom, hogy egyedül Magyarországon van korona, és pláne nem látom benne Orbánt.


Sajnos a korona valós veszély.

2021. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyik oltással el lehet kapni, de akinél súlyosak a tünetek az valószínű kínait kapott. Na de a delta variáns az a pfizereseket is meggyötri, angliában és portugáliában jelenleg látni. Szerintem július elejére kiderül, ha ilyen csarnokfoci buli után nem robban be egy hullám, akkor szerintem ősszel se fog, inkább az oltásokkal lesznek gondok, rák, stb.. De ne így legyen.
2021. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

“ pláne nem látom benne Orbánt.”


Nem mondtam orbánt, nem is élek magyarországon. Azt sem állítottam, hogy a korona ne lenne valós veszély, na de nem akkora, hogy szépen ellehetetlenítsünk mindenkit.


Eddig ugye 100 éve nem igen volt ekkora járvány, talán a hong-kong influenza érdemel említést, de annak sem volt akkora hatása.


Most meg hirtelen sars, mers, madárinfluenza, majomhimlő. Már mindet úgy állítják be, hogy érezze az ember, hogy bármelyik lehet a következő.

2021. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Hogy pontoz a sok átvert proli, mintha változtatna valamin. 🤣

Tudom, fáj ha hülyék voltatok, és ezt valaki kimondja. Viszont ezen felháborodni, és ezt megtorolni a butaság következő szintje.

2021. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!