Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félek az indiai mutáns vírustó...

Félek az indiai mutáns vírustól. Nem akarom, hogy előről kezdődjön az egész. (?)

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy nemsokára nálunk is megjelenhet, de Angliában már emiatt a nyitás is "elmaradhat". Végre nálunk is nyitás van, sok ember be van oltva. Azt hittem vége ennek a rémálomnak.

Állítólag ez az indiai vírus sokkal veszélyesebb és az oltás sem véd ellene.

Kezdek szorongani már.


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. máj. 12. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Szavazz jövőre, ennyit tudsz tenni csak.
2021. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. máj. 12. 21:44
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már elegem van az egész vírusból, lassan úgy vagyok vele, h nem érdekel az se ha elkapom az újat, a régit túl éltem enyhe tünetekkel. Inkább hagynám lecsengeni, úgy is sokan vagyunk a bolygón.
2021. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyira unalmas már, hogy egyik kérdés alatt se lehet normális válaszokat olvasni. Nem igaz, hogy egyesek nem veszik észre magukat.
2021. máj. 12. 21:46
 5/17 A kérdező kommentje:
Az egyesnek szólt a kommentem.
2021. máj. 12. 21:46
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

"Állítólag ez az indiai vírus sokkal veszélyesebb és az oltás sem véd ellene."


Egyrészt tudjuk az elmúlt egy év alapján, hogy ezek az állítólagok mit jelentenek: azt jelenti, hogy semmit nem tudnak róla.


Másfelől persze, hogy veszélyesebb, Indiában, ahol komolyan vehető egészségügyi ellátás rengeteg helyen nincs, a miniszterelnök tömegek előtt tartott kampánybeszédeket hetekkel ezelőtt, és hadd ne soroljam, hogy milyen állapotok vannak.


Persze, hogy megy az ijesztgetés, most mindenképp rá akarják venni az embereket az oltásra, de hát látszik, hogy nem megy. Még annyit, hogy ha tényleg évente/félévente lesz majd egy új mutáns, amire az eddigi oltások hatástalanok, akkor azonnal fel kell oldani az összes korlátozást, és együtt kell élni a vírussal (az idősek, krónikus betegek rendszeres oltása mellett), mert ezek az embertelen körülmények nem tarthatók fönn évtizedekig.

2021. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a hatossal, ha a lezárások hatástalanok, az oltások hatástalanok, akkor nincs más hátra, mint az evolúcióra bízni magunkat.
2021. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
de mi, akik egy éve megmondtuk, hogy hisztéria az egész, és lehet oltakozni, lehet tesztelődni, lehet hordani a gagyi szájkosarakat, lehet totyogós táncikálni és lehet tapsikálni, a hisztéria addig fog tartani, amíg valamelyik nagypofájú orvosnak be nem fogják kissé agresszíven a száját, mi hülyék voltunk, mert higgyük el, hogy szektáskodással és engedelmességgel elnyerjük az orvosok rokonszenvét, és befejezik a világ tönkreverését.. addig jönnek az újabb és újabb mutánsok, meg majd azokra is oltások, amíg a nép fel nem lázad, és vissza nem tér a saját életéhez. (amúgy meg igen, borzasztóan veszélyes lesz, pont mint eddig, az öreg és gyenge egyedek meg fognak halni, ahogy eddigi evolúciónk során mindig is tették. borzalmas lesz.)
2021. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Hidd el, senki se akarja, de ha muszáj lesz, akkor lehet, hogy még a korábbiaknál is szigorúbb intézkedések jönnek.


Komolyabb határzár, kötelező oltások stb.


Talán Magyarországnak nagyobb szerencséje lesz a kínai vakcina miatt, majd meglátjuk. Olyan nincs, hogy egy mutáció miatt a teljes elölt vírust tartalmazó vakcina teljesen hatástalan legyen.

2021. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon ijesztő. Kár volt ezt a cikket elolvasnom.

Sose lesz normális életünk?

2021. máj. 12. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!