Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak a végbélráknak lehet a...

Csak a végbélráknak lehet a tünete, hogy a szorulás és a hasmenéses széklet váltja egymást?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten a végbélrák tüneteit,és ez oda le van írva.Azért tettem fel a kérdést,mert apósomnak is ezek a tünetei,de a vérzés nincs és semmije nem fáj!A vérvétel eredménye hnap jön meg,és hnap fogják tükrözni is!Van rá esély,h nem rák?
2010. aug. 26. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel szenvedtem, hasmenés, szorulás.

Végén kiderült, hogy bélgyulladásom volt, és ez miatt kialakult tejcukor érzékenységem lett.

Nem kell a legrosszabbra gondolni, remélem nála is csak hasonló gond lehet.

Egyébként nekem elég, hogy egyszer nem tudok elmenni wcre, pl utazás miatt, és teljesen felborul az egész. Ilyenkor előfordul, hogy 2 napig hasmenés, aztán meg 2 napig csak ülök a wc felett, mert nem jön semmi, aztán egy nap hasmenés, aztán normális.

Azért ha tudod, hogy mi az eredmény, leszel olyan szíves, hogy megírod? Köszi

2010. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg bélbetegség tünete lehet hasmenés és szorulás váltakozása! Nem kell a legrosszabbra gondolni! Talán csak érzékeny valamire! Nekem cukorbetegség miatt volt.
2010. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az aggaszt mkit,h eddig nem mondta,és már fél éve így van nála!:STnap előtt voltak vele először orvosnál,hnap meg megjön a vérvétel eredménye,meg megtükrözik
2010. aug. 26. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nekem sokáig volt ez a váltakozás, hónapokig. Aztán elkezdtem szedni a bélgyulladásra a gyógyszereket. Első fajtát 1 hónapig, második fajtát megint, harmadik fajtát megint egy hónapig. Összesen több mint egy évig szenvedtem.

Az idősek csak ilyenek. Úgy van vele minek szóljon, majd elmúlik.

Várom a válaszod, hogy mik lettek az eredmények!

(csakis jó lehet)

2010. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom,hnap találkozok az anyóssal és majd talán elmondja!!!
2010. aug. 27. 13:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az anyóssal,és az a gyanúm,h nem meri megmondani h az após bizony rákos,mert azt mondta h mióma van a végbelén,de először sugárkezelik,h lekicsinyítsék,aztán műtik meg!No mivel az egyik papámnak is végbélrákja volt,így tudom,h ezt sajna(véleményem szerint)végbél rák,mert vele is így csináltak!Meg egy miómát nem sugárkezelnek!!!Azt egyből megműtik!Nem?
2010. aug. 31. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!