Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik hisznek a vírusban, ti...

Akik hisznek a vírusban, ti nem féltek, hogy mi lesz itt jövőre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, nem lesz Pfizer, ami az egyik legjobb vakcina, legalábbis a hatékonyságát tekintve és népszerű is volt. A másik probléma meg, hogy az oltottak egy részére többet nem akarja beoltatni magát a tapasztalt oltási reakciók miatt és itt most nem azokról beszélek, akik trombózist kaptak. Bár lehet, hogy olyan is lesz, aki most nem oltatta be magát, de akkor be fogja.

Én parázok, hogy mi lesz itt később.

Hogy mennyien nem fognak oltást felvenni, mert nem lesz Pfizer. Meg ugye kérdés, hogy milyen vakcinák lesznek, azok mennyire hatásosak, adhatóak-e bárkinek. Szerintem az, hogy Pfizer nem lesz, rontani fog a helyzeten.

Aztán az, hogy még kevesebb oltott ember lesz. Az egy dolog, hogy ha én beoltatom magam, akkor én védett vagyok elvileg, de ha sokan nem oltatják be magukat, akkor megint jönnek majd a lezárások és be leszünk zárva, mert terjedni fog a vírus. Megint home office lesz, éttermezés nulla, nyaralás nulla, hotelfoglalás nulla és még sorolhatnám, hogy mi minden lesz bezárva. Ez egyrészt azért szar, mert szerintem sokan megint idegbetegek leszünk tőle ugyanis ezt nem lehet a végtelenségig bírni, másrészt meg azért szar, mert ennek megint az lesz a vége, hogy sokan elveszítik a munkájukat.

Ja és nyilván ha terjed a vírus meg kevés lesz az oltott ember, akkor nyilván áldozatok is lesznek és borzalmas, hogy annyian elveszítik a szeretteiket. Meg hogy orvosok is belehalnak a vírusba, életüket vesztik mert sok más életet megmentettek.


Most viszonylag jó a helyzet, de ti nem paráztok, hogy mi lesz jövőre?

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem érdekel, mert már ez a másfél éves bezártság és aggódás is épp elég volt, nem hiányzik, hogy még tovább tartson.

És mint mondtam, attól még, hogy én beoltatom magam és védettnek érzem magam, az csak egy félmegoldás, mert ha az én fertőzésemre nincs is esély, attól még a bezártság úgyis fennáll.

Meg hozhatnám példának a diákokat, akkor már másfél éve így se látták az osztálytársaikat, kivéve ezt az utóbbi pár hetet. Meg a szülők, akik nem tanári végzettségűek meg tele vannak munkával és minden nap ők tanulnak a gyerekekkel. Vagy mi lenne azokkal, akik jogsit akarnak szerezni. A KRESZ-t meg lehet tanulni online valahogy, de vezetni már nem. Most is volt másfél év kimaradás ebből a szempontból, ha így folytatódik, akkor elég nehéz lesz jogsit szerezni.



2021. jún. 22. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem, mert:


-Csak Pfizerrel és Modernával újra lehetne oltani mindenkit még 1x, a többi nyugatival ismételten még 1x. Mivel ezek emlékeztetők, már nem érvényes az előzetesen közölt hatásossági adatok. Ha mondjuk 2 Pfizer után kapsz mondjuk 1 év múlva egy Janssen vakcinát, mégnagyobb ellenanyag szinted is lehet, mint 2 Pfizer után.

Ha meg neadj' isten mégse elérhetőek ezek, akkor kereskedelmi forgalomban lehet majd vásárolni Modernát.


-Mivel Európa szerte jól halad az oltás, így regionális tekintetben nyár végére az egész EU-ban meg fog szűnni a járvány. Ősztől jöhet valamilyen beutazási tilalom nem EU-s országokból, de az egy átlag embert nem nagyon érint.

2021. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy egyszerű pszichiáter is segíthet, de ha nem paráztatna hazugságokkal folyamatosan a média, akkor kevesebb hipochonder is lenne. Azt meg hogy meddig tart a covid, majd a politikusok úgyis eldöntik.
2021. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem lesz pfizer jövőre?
2021. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 há me a debrecenben gyártyják
2021. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy a mindennapi életet miért a félelem határozza meg?

A legnagyobb manipulatív eszköz, a félelem.

Sokkal több embernél jött be, mit amennyinél nem.

2021. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Néhány ismerősöm és apumnak több kollégája is belehalt ebbe a vírusba, amiben igazából nem kellene hinni.


Amúgy komolyan kellene venni a járványt és a komolyan vétele nem egyenlő a félelemmel.

2021. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem a járványt nem veszem komolyan.

Betartottam minden szabályt amit kértek.

Azt viszont nem tartom fair-nek, hogy semmi statisztika nem készült arról, hogy pl a lélegeztetőgépeket ki és milyen szaktudással tudta kezelni.

Nem egy olyan kórházból hallottam olyan infot, hogy egy apparátusból 1 ember, azaz 1 ember tudta kezelni a gépeket.

Érdekes kérdéseket tudnék még feltenni, de inkább nem félek egy olyan vírustól amiről fogalmunk sincs.

Amúgy már az is érdekes, hogy meghalunk mind, de még a virágos kinyithat nők napján. Életszerű.

2021. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "akik hisznek a vírusban"?

Ez nem vallás. Itt nem kell hinni.

Vírus van és kész.

2021. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sajnos egyesek a vírus létét is tagadják, azért írtam így, hogy "hisznek".
2021. jún. 28. 22:40
 10/14 anonim ***** válasza:
még szép h tagadják, mivel nem bizonyítható h létezik
2021. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!