Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyerekeket mi~rt csak...

A gyerekeket mi~rt csak Pfizerrel oltják?

Figyelt kérdés
A kínai a legjobb, mert egy régi technológia, mégis a gyerekeknek csak ezt a kísérleti szart adják be

2021. jún. 22. 16:18
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
De ez a statisztika is olyan hülyeség, ezeket az oltásokat nem lehet összehasonlítási, mert eleve teljesen máshogy működnek
2021. júl. 14. 08:19
 32/47 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire visszafejlődött volna az emberi értelem?

Ki állította, hogy bármelyik vakcina 100%-os?

A legjobbak mondott vakcinara is 95%-os hatékonyságot ígérnek. Ami nem más, mint hogy ha elkapod a covidot (terjesztheted ugyan) de enyhébb tünetekkel atesel rajta. 95%.

Vagyis lesz 5%, aki nem.

A többi vakcinanal meg több.

Arról nem is beszélve, hogy mindenki immunrendszere más. Mindenkinél más lesz a hatékonyság. Lesz, akinek a sokaknál hatástalan kínai vakcinával is sok lesz az antitestje, és lesznek akiknél a legjobbnak számító Pfizer mellett is kevés vagy semmi. Ahogy az is, hogy lesznek akiknél okoz reakciót, esetleg mellekhatást a vakcina(k) és olyanok is akiknél semmit.

Minden ember más. Ezért dönthet mindenki szabadon. A kockázatot mérlegelve. Ugyan úgy, mint amikor beveszel egy gyógyszert, vagy ragyujtasz.

Mit nem lehet ezen érteni, értelmezni? Hogy magyarázzák már el? Rajzolják le vagy mi?

2021. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg a Pfizert tartják a legkimeletesebbnek és leghatekonyabbnak. (Gyerekeknél 100%-osnak.)
2021. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy igaz, hogy a leghatékonyabb, de még nem tudják a hosszútávú mellékhatásokat, lehet, hogy 10 év múlva már mindenki a koporsóban fog feküdni aki a pfizert kapta
2021. júl. 14. 09:15
 35/47 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy miből áll össze a vakcina?
2021. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet tudni mit okoz és azért nem kellene a gyerekeket csesztetni szerintem és egyébként is azt mondták hogy rájuk nem veszélyes ez a vírusnak gúnyolt cirkusz.Akkor mi is az igazság?Sosem tudjuk meg valószínű mert sz@r van a biliben,ennyi.Pfizer nagy reklám az egész de nem tudják még ők sem mi lesz de azért annyira okos mindegyik.Szlávik is mondta hogy jó kérdés hogy beoltatná e vajon a gyermekét ha arról volna szó hmmmm
2021. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
35# de az mRNS egy tapasztalatlan szar
2021. júl. 14. 09:39
 38/47 anonim ***** válasza:
24%

36


A paranoia manapság elég jól kezelhető betegség.

Mi van, most már Szlávik nem hülye? Érdekes módon, amikor a vírusról van szó, minden orvos meg virologus hülye. Ilyenkor nem az?

Kész röhej, amit műveltek. Nem kell ennyire "f@sni". Kb annyira veszélytelen a vakcina mint "a vírusnak gúnyolt cirkusz". (Gondolom itt járványt akartál mondani.)

2021. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
28%

Ez mRNS ma csúcstechnológia. Semmi olyan nincs a vakcinaban, amit az élelmiszer vagy gyogyszeripar ne hasznalna.

Nem okoskodni akarok. Én is laikus vagyok és ugyan annyira tartottam tőle, mint ti.

De párom vegyész. Amikor már nem tudom hányadik konteos baromságot mutogattam neki, amit itt irkálnak, amin rendszerint jót röhögött, vagy elzavart a pics@ba, hogy hagyjam már ezekkel a 0 IQ-s f@szsagokkal, akkor egyszer elmagyarazta. Na, azóta nem tartok tőle. Amikor szoba került az oltás, neki evidens volt, hogy beadatja. Én mondtam neki, hogy nem merem. Azt mondta, oke, megerti. Mondom te nem félsz tőle? Kb úgy nézett rám, mintha azt kérdeztem volna tőle, hogy barna-e még a barna szeme. Csodálkozott.

Miután elmagyarazta hogy működik, azóta én is csak röhögök magamon, meg a sok ostobán, akiket az elején még olvasgattam és elhittem a sok baromságot. Ez hónapokkal ezelőtt volt. Azóta oltva vagyunk mindketten. Egyikünknek sincs semmi baja. Elmagyarazta azt is, hogy miért nincs hosszú távú mellekhatasa. Vagyis miért nem.lesz. Sokat kerdezgettem. Féltem. Ma már inkább cikinek érzem. Azt mondta mindig, hogy inkább azon aggódjak, hogy hatásos lesz-e, és meddig. Mert semmi sem 100%.

A szavaiból én úgy vettem ki, hogy inkább "gyengének" tartja , nem fordítva. Azt mondta ezen aggódjunk, ne a sok beszari által terjesztett baromsagokon, akiknek az alap biológiai ismereteik is erősen hiányosak. Tanulni nem ciki. A többi politika, meg propaganda.


Mellesleg a mrns technológia t9bn éve létezik. Most kb annyi pénzt tolták bele fel év alatt, mint tíz alatt az űrprogramba, ez egy orvosi bravúr volt, a vakcinák.

Most,hogy képbe került, és sikeresen működik, elkezdték a rákos beteg sejteken is alkalmazni. Azt hiszem egyelőre csak bőrrákosoknál.


Mindegy. Mindenki eldontheti, ez a szép benne.

Ne aggódj feleslegesen.

2021. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!