Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyerekeket mi~rt csak...

A gyerekeket mi~rt csak Pfizerrel oltják?

Figyelt kérdés
A kínai a legjobb, mert egy régi technológia, mégis a gyerekeknek csak ezt a kísérleti szart adják be

2021. jún. 22. 16:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
83%
#40! Ez szép és jó, de az oltatlanok többsége nem irreális félelmek miatt nem adatja be! Arról engem is meg tudna győzni egy vegyész (vagy tulajdonképpen bárki), hogy nincs chip benne, mivel magam se hiszek benne.😂Viszont vannak tények. Minden oltásnak, az mrns vakcináknak is lehetnek mellékhatásai. Ezek egy része már ma is ismert. A teljesség igénye nélkül: szívizomgyulladás, női ciklus felborulása, vérrög kialakulása stb. Nem érdekelnek a számok. Lehet jönni esélylatolgatással, de minek? Mennyire lehet hiteles egy olyan kijelentés, hogy NEM LEHET szövődménye, hogyha a tények azt mutatják, hogy lehet. Tök Mind1, hogy hány, ha az összes eset közül egyetlen egyben fordult elő, akkor is lehetséges. Vagy a párod már az oltások megjelenésekor, amikor még nem tudtunk egy ilyen esetről se, levezette neked, hogy ilyen, meg ilyen mellékhatások lehetnek majd bemutatta az oltás működését és megmagyarázta, hogy ez azért lehet, mert így és így működik? Mert akkor nem szóltam, minden elismerésem. Ha viszont nem, akkor az van, hogy bármit okozhat, vagy akár semmit is. Nem tudhatja előre senki.
2021. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
44%

41-es Végre egy értelmes ember is közöttünk van👍

Én is ugyanígy gondolkodom mint te

2021. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
23%

#41


Igen, minden oltásnak, gyógyszernek vannak mellékhatásai. De mindig azt kell nézni, hogy a vakcina által nyújtott előnyök nagyobbak-e a betegség kockázatánál. Ezek alapján a vakcina nagyságrendekkel több előnyt nyújt, mint potenciális hátrányt.


Előttem van egy köptető, van benne egy kis cukor, kakukkfű kivonat, narancskivonat meg Nátrium-bromid. Régóta használt, ismert szerek, közöttük természetes összetevők.


Mellékhatások:


Nagyon ritkán (10 000 kezelt beteg közül kevesebb, mint 1 esetben fordulhat elő) allergiás bőrreakciók, pl. kiütések, csalánkiütés, arcödéma, száj- és toroködéma (Quincke-ödéma), vagy nehézlégzés, gyomorproblémák (görcsök, hányinger, hányás) előfordulhatnak.


Tehát akkor ne szedjem? Egy aszpirinnek vagy valamelyik antibiotikumnak kilóméteres a mellékhatás listája, sok esetben brutál dolgokkal. Pedig azokra nem lehet mondani, hogy "kísérleti szerek" "nem tesztelt" "nincs elég tapasztalat" "nem vizsgálták eléggé". Azokat se kellene beszedned, ha pl. tüszős mandulagyulladásod van? :)

2021. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Azt egy szóval se mondtam, mondta, hogy senkinel nem lesz semmilyen reakció. Egyik oltás sem 100%-os. Azok sem, amit ma is kötelezően szurnak.

Azt kellene megerteni, hogy mindenki szervezete más. Nincs két egyforma.

Soha semminek nem fogod tudni előre a hatásait.

Itt van pl egy barátnőm, évekig ugyan azzal a hajfestekkel festette a haját, és egyszer allergiás rohamot kapott tőle.

Ma is nők milliói festik vele a hajukat. Akiknek semmi baja. Neki sem volt évekig.

Az oltás ugyan ez.

(Ez nem neked szól):

Hiába pontoztok le. Ez akkor is így van/lesz. Csak egyszerűbb rettegni, mint kihuzni a fejünket a homokból, és szembe nézni a tényekkel, használni az eszünket. Csak nem is tudom mit erolkodok itt, mikor az itteni emberek fele Azt hiszi a Balatonrol, hogy tenger.


Utolsó választó: 👍


Szerintem felesleges, de kitartás.

En meguntam.

2021. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
24%
* az oltás ugyan ez-hez meg hozzatennem, mert úgyis félre értitek, hogy az oltás nem fog évek múlva allergiás reakciót okozni. Nem írja át a dns-t, és a vivő anyag is teljes egészében kiurul a szervezetből.
2021. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
72%

#43,#44! Azt nem írtad, hogy mi miatt röhögöd ki magad utólag, de ha mondjuk egy olyan mellékhatástól féltél, ami csak 10ezerből egy embert érint, az csak addig vicces, amíg nem te vagy az az egy.

Én nem írtam, hogy átírja a DNS-t, nem is attól félek. Pontosabban semmitől nem félek. Egyszerűen nektek meg csak annyit kéne megérteni, hogy nem összehasonlítható semmilyen gyógyszerrel. Mivel abban egyetértünk, hogy mindennek lehet mellékhatása, csak az a kérdés, hogy miért kockáztatok. Ha beteg vagyok, azért vállalom az esetleges mellékhatást, mert meg akarok gyógyulni. Egészségesen viszont miért kockáztatnék olyan mellékhatást, aminek akár csak egy kicsi esélye is van, hogy ESETLEG elkerüljek egy betegséget, amiből 99,99%, hogy amúgy is felgyógyulnék?(Amikor gyógyszerekkel jönnek, azért mindig megjegyzem, hogy azt se szedek ész nélkül.) Akkor szedem, ha muszáj, és azt, ami NEKEM bevált. Mint a hajfestékes példában is látható, arra is van esély, hogy egy olyan gyógyszer üt ki egyszer, amitől addig nem volt bajom, de ennek az esélye elenyésző egy ismeretlen vakcinához képest.

Ez ugyanolyan mérlegelés, mint amit #43 írt. Oltatlanoknál is ugyanúgy van esélylatolgatás, csak ti meg azt nem veszitek figyelembe🤷

Egyébként Mind1 is, az a lényeg, hogy mindenki úgy dönt, ahogy ő akar.

2021. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Mindenki olyan hülye... AZÉRT MERT AZ A LEGMÉRGEZŐBB
2022. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!