Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeptember 5-i esküvő maradhat...

Szeptember 5-i esküvő maradhat el a korona vírus járvány miatt? Én legszívesebben nem mennék, sőt ilyen időkben nem is terhelném a családom és a barátaimat azzal, hogy ilyen időkben lagzizgatok...

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a napokban kiderül majd, hogy milyen szigorítások lesznek szeptember 1 után, de én nem mennék el most amikor naponta emelkedik az új betegek száma.
2020. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarsz menni, akkor be menj. Nyugodtan fogd arra, hogy kicsit lázas vagy, nem érzed jól magad, szinte biztos, hogy nem korona, de azért nem kockáztatsz, nem mész el inkább. Biztos megértik.
2020. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért kéne össze-vissza beszélnie ? Nem megy és kész. Ha megkérdezik töle, hogy miért nem megy, akkor megmondja, hogy mert fél a fertözés lehetöségétöl is. Ha meg nem kérdezik, akkor ne válaszoljon.

Ez korrekt.

2020. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, miért kéne hazudni, amikor teljesen érthető indoka van nem menni.
2020. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Lakodalom van a mi utcánkban

Koronavírus pedig újra támaaad

Nem akarok én megfertőzőődni

De az anyósom hátha beledööglik

Vége van már a lakodaloomnak

Fehér csujások állnak odakint soorba

Pozitív lett sokak tesztek számaa

Indulás hát a Szent László kórházbaa



:DD

2020. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem marad el. Én is megyek pont 5.-én. Te meg Bandikám húzzál el egy pszichológushoz. Köszönöm a család nevében is ha megteszed.
2020. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a lagzi, köszi mindenkinek a választ, a körülményekhez képest nagyon jól éreztük magunkat ☺️ Az utolsó válaszolónak inkább nem mondok semmit...🤨 Bandikám... Gyp-s...
2020. szept. 6. 17:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Az esküvő után a fél násznép koronás lett, hajrá fiatalok, megéri lagzizgatni, csak így tovább...
2020. okt. 3. 05:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni, hogy az anyós jött ki az egészből a legjobban :D
2020. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez csak most derült ki?
2020. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!