Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Titeket meglepne, ha végül...

Titeket meglepne, ha végül bebizonyosodna, hogy nők százmilliói maradtak meddők az oltások után?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint már semmi nem lepne meg!


[link]


2021. júl. 7. 17:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem lepne meg tuti azok lesznek egyesek szerint
2021. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Legalább írnád ki értelmesen a kérdést, ha már provkálni akarsz :D
2021. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

20


Jó de ezek az oltások A-tól Z-ig bármilyen mellékhatást produkálhatnak. Látszik, hogy a génekkel (vagy közelükben) babrálnak.


Mondj még egy oltást amely ennyi féle mellékhatást produkált.

2021. júl. 8. 12:05
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem lepne meg.

Az viszont igen, hogyha ilyet elismernek.

2021. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%

Párom pfizert kapott, nála felborult a ciklus az első oltás után, most a második után sincs még rendben (megjött neki de 2 hetet késett).

Én már kórházi ismeretség által hallottam oltás utáni spontán vetélésről, régebben a "szakemberek" (mikor még nem engedélyezték a terhes nők oltását) is mondták, hogy benne van a pakliban a meddőség. Illetve azért az, hogy oltás után ne tervezzen senki gyerekvállalást legalább 2 hónapig, elgondolkodtató (illetve az is, hogy csak a terhesség elejéig oltanak, terhes nőket már nem, tehát lehet alapja).


Valaki írta itt, hogy az mRNS nem tudja befolyásolni a DNS-t. Úgy néz ki, hogy ez megdőlni látszódik:


Csak, hogy valami alapot is adjak a fentebbi "állításnak", igaz ez az oldal vérnarancsos:

[link]


De van itt egy angol cikk is:

[link]


Bírom, hogy mindig, mindenki olyan biztos abban, amit "tudósok" állítanak, aztán amikor kiderül az ellenkezője, vagy felmerül annak gyanúja akkor meg nem ismerik el, tagadnak stb.

2021. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a szélsőséges kifejezéseket.

Pl: "Érdekes, a nők menstruációs ciklusát tönkre tudja vágni."

Ez annyít jelent, hogy többé nem lesz normális.

Ez ugyan egy állítás,nem is vitatkozok vele, inkább csak abban, hogy felborítja.

És helyre is fog állni.

Azt hiszem minden nő tudna mondani életéből esetet, amikor felborult

a ciklusa, de nem lett tönkre vágva.

És helyre is állt.

2021. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!