Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ország hány százaléka...

Az ország hány százaléka lehet vegyszereken vagy tudatmódosítókon?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem mindenki rajta van vmin. Ennek így nem lesz túl jó vége.

Szerintetek hány százalék tol vmit napi szinten? Most ilyesmire gondolok: alkohol, nyugtató, altató, fű, illegál cuccok. Aki nem ilyesmit tol az meg sokszor mást visz túlzásba pl. napi 10 koffeintabi vagy 2 doboz cigi sem normális. Vannak még egyáltalán olyanok akik normál életvitelt folytatnak?

A gyerekeket most vegyük ki a képletből, nézzük a 14 felettieket.


2021. márc. 26. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
60% legalább.
2021. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

En is minimum 60ra becsülöm.

Én jelenleg semmi ilyennel nem élek, de egy időben én is szedtem nyugtatót alváshoz. A férjem se korábban, se most nem szedett semmit, nem iszik és nem dohányzik.

2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2: akkor a férjed vmit jól csinál. Persze attól még lehetnek hibái, ezt te tudod. Ez önmában azért jó dolog.
2021. márc. 26. 15:55
 4/22 A kérdező kommentje:
nemtom kik pontozzák le a válaszokak, de ha nem értetek egyet akkor inkább írjatok ti is számokat :-)
2021. márc. 26. 15:58
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de mondjuk nagyon nem is érdekel a statisztika. Én a vegyszeren élek, és lövöm magamba a dizájner drogokat ha van rá pénzem. Csak ezektől lehet pár órára már boldog, mert egyébként el van cseszve az egész életem.
2021. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5: hat az szar ugy. Sztem mond ezt el a korzeti orvosodnak es majd o megmondja kihez fordulj.
2021. márc. 26. 16:57
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát igazából szinte mindenki ugyanazt mondja. Hogy menjek be egy éves rehabra. De mondjuk szerintem nekem az sem segítene. Mert egyszerűen nem is hiszek már benne hogy helyre tudnám hozni az életem. Valami hiányzik belőlem. Talán az akaraterő. Vagy az önbizalom. Bármi is legyen az ami hiányzik, ameddig nem találom meg - addig nem tudok felelősséget vállalni az életemért. Így viszont marad az hogy a mának élek. De ez az amit már megszoktam..
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Végül is kevesen vagyunk ezen a szinten. És ez nem éppen a hosszú élet titka, szóval nem sokáig zavarjuk a statisztikát :)
2021. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem rossz gondolat bevonulni vhova. Nem mindegy hogy hova mész. Van ahol inkább gyógyszerekkel dolgoznak, van ahol inkább terápiával. Vannak állami és alapítványi cuccok. Nézz utána.

Bár most magam ellen beszélek. Én is be akarok kerülni vhova és így is nagy a túljelentkezés a jobb helyeken. Fasznak kell a konkurencia. XD

2021. márc. 26. 17:38
 10/22 anonim ***** válasza:

9, Nyugi.

Én nem megyek be sehova..

Már voltam rövidebb ideig, és kipróbáltam.

Inkább szembenézek a sorsommal.

2021. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!