Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg tapad a mágnes oltás...

Tényleg tapad a mágnes oltás helyén?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok beoltva de aki be van ahhoz tényleg tapad a mágnes a karján vagy ez csak újabb baromság? Kipróbáltatok már mert ha ez igaz akkor felmerül bennem egy két kérdés
2021. júl. 13. 11:02
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Ezt szépen megmondtad, köszi :)
2021. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
37%

Néztem, hogy mindíg érkezik ehhez a témához válasz, nem értettem, hogy miért. Most belenéztem. Ez komoly?? Komolyan van olyan idióta aki ezt elhiszi??

Jelezném, hogy a mágnes a vashoz tapad és nem pl az orvosi acélhoz vagy rézhez. De a vashoz is kell egy bizonyos tömeg ami közvetlen megtart egy hűtőmágnest, hiszen nem lenne akkora vonzása, hogy megtartsa. Sajnos nincs itthon vas reszelékem, de kíváncsiságból megnézném nektek, hogy egy átlag hűtőmágnes mekkora mennyíségű vashoz tud tapadni. Azt pl tudom, hogy kisebb csavar fejek nem tartják meg a hűtőmágnest, mert pici a felület és kicsi a vonzása is. De miért csak ezt az idiótaságot mutatják, hogy tapad a mágnes?? Miért nem hoznak egy nagyobb mágnest ami akár ki is tépné a szövetből a "chipet" amihez tapad??

Mellesleg jelezném, hogy ha a mágnes tapad, akkor a fémérzékelő kapuk is mindenkinél sípolnának a reptereken többek között. Mivel ezzel nincs baj, akkor mi a gond?? Ha meg menne az okosság, hogy hát már biztos átállították az érzékenységet, hogy olyan kicsit ne mutasson ki... Akkor meg hogy hogy nincs annyi esze az embernek, hogy ami 1-2 centi mélyen van a bőrben, húsban ahhoz nem fog tapadni a mágnes, főleg mikor mikroszkópikus dolgokról beszélünk. Sok ételben van vas tartalom, azokhoz miért nem tapad?? Mert olyan kis koncentrációban van benne a vas. Akkor egy olyan valamin ami kifér az oltásra szánt tűn mennyi vas tartalom lehet?? Járok plazmaadásra az a tű brutál vastag, amivel meg az oltást adták az meg eszméletlen vékony. De ugye amit plazmaadásnál használnak az is véknyabb, mint a chippelős tű. Akkor konkrétan milyen chip lehet az, ami azon a kis valamin kifér?? 0,5mm sem lehet az egésznek a területe. Ahhoz milyen mágnes tapadna?? Meg a mágneshez vas kell. Ha egy akkora darab vasat adnának be, ahhoz sem tapadna. De látott már valaki egy áramkört ami csinál is valamit?? Az egész nem lehet fém, mert akkor ugye egybe van, rövidre van zárva.

Általános iskola, alap áramkör megvan?? Tudjátok egy zsebtelep, egy izzó, egy kapcsoló meg egy vezeték. A kapcsoló szakítja az áramkört. Na most képzeljétek el az egészet úgy, hogy minden vas és nincs szigetelés sem a vezetéken, vas alapra van az egész felfogatva. A vas alap folyamatosan zárja az áramkört, az izzó végig világítani fog, mindegy hogy áll a kapcsoló.

Emiatt sem lehet az, hogy az egész chip vas legyen, egy teljesen vezető közeg. Ott kell lenni másnak is. Szóval ilyen 1-2 szem vasreszelék darab (ez a nagyon max) ami vas tartalma talán lehetne az egésznek, de ahhoz hogy tapadna mágnes??

Az meg a másik, hogy inkább az alumínium és a réz amit használnak és nem a vas. Talán még az arany, de az sem mágneses.

Akkor mi a jó istenhez tapadna oda a hűtőmágnes??

Meg ha valamihez tapad tényleg miért nem visznek oda egy nagy teljesítményű mágnest és szedik ki?? Majd kezdik el azt mutogatni, hogy na, erről beszéltem.

2021. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Dongaben ***** válasza:
32%

Kedves "ma 13:48",

Azért nem képesek felfogni, mert ez egy "konteo"-s kitaláció, amit a kevésbé inteligensek egyből készpénznek vesznek, mert "Fent van a Youtube"-n...:( Én azt nem értem, hogy miért fáj egy "oltás ellenes" személynek, ha valaki beoltatta magát a Covid ellen? Én végig melóztam a vírushelyzet alatt, és tömegközlekedéssel jártam naponta. (Nem kaptam el a vírust.) Az oltást sem terveztem felvenni, de Január végén, és Február elején is elhunyt 1-1 közeli ismerősöm a korosztályomból a vírus miatt, akiknek nem volt egyéb akut betegségük. Emiatt vettem fel az oltást. A Sci_Fi-be illő kitalációk nem érdekelnek. Ha az oltáselleneseknek van igazuk, hát így jártam... Ha közülük szopja be a vírust valaki, és belehal, azt "biztosan más betegség" okozza, de neki már mindegy. Amúgy: Hűtőmágnes helyett javaslom a forró vasalót! Az biztosan felébresztene mindenkit.

2021. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
48%
42.Hu sulyosan le vagy mar maradva a legujabb fejlemenyekrol, ezt mar tul sok lenne vegigmagyarazni. Mindenesetre hagyd ezt a csippes konteot, senkit nem erdekel regen. Inkabb nezz utana a grafen oxiddal kapcsolatos tudomanyos kiserleteknek, publikacioknak. A grafen kulonleges magneses tulajdonsagainak.
2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
44%
Ja meg eszembe jutott, hogy az oroszok (ki mas) megcsinaltak, levideoztak ahogyan egy baromi eros magnessel odavonzzak a borhoz ezt az anyagot az oltas helyen es kivagtak!! Nem csip volt hanem egyfajta massza a husba keveredve. Alig birtam nezni.
2021. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
63%
azt írja tisztességesen kipróbálni a mágnesességet XD jó hülye vagy már ne is haragudj, ha bizonyítékot akarsz nyomj oda egy mágnest egy ismerősödhöz aki oltatott
2021. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
57%

[link]

The ministry said later in the day that the substance that had been mixed in may have been metal. "It's a substance that reacts to magnets," a ministry official said. "It could be metal."

2021. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
63%
Apukámnak egy ismerőse mutatta, hogy ott maradt neki az oltás helyén az evőkanál. Aztán itthon, mivel apum is be van oltva, megmutatta, hogy neki is ott marad. Tényleg ott maradt. Én sem hittem el. Tudom, hogy most sokan fogják írni h kamu, idióta vagyok stb. De meg tudom érteni, én sem hittem el ameddig nem láttam a saját szememmel.
2021. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!