Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fülemre 2 napja megbolondulok...

Fülemre 2 napja megbolondulok konkrétan mit tehetnék??

Figyelt kérdés
2 napja borzasztóan fáj a bal fülem az egész rész baloldali rész fáj tőle,enni nehéz mivel rágás közben húzódik fáj a fejem. Pattanásra gondolok úgy érzem több bőr alatti pattanás is vn a fülemnél mit tegyek? Nagyon rossz aludni nm tudok visitok konkrétan a fájdalomtól...
2021. júl. 14. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosra gondoltál?
2021. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krwkco ***** válasza:
Fertőzés. Szinte biztos, hogy baktérium. El kell menni fülészhez. Valószínűleg tablettás vagy fülbe rakott kenőcsös antibiotikum kúra lesz a vége. Magától nem gyógyul meg és ha nem kezelik, végleges halláscsökkenést okozhat.
2021. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen elkene menni orvoshoz csak itt ebben a kis faluban nálunk néha van csak ügyeleti orvos pont most van szabadságon a legközelebbi kórház hozzánk nem fogadja az embereket csak érvényes beutaloval az orvosi ügyelet sem a legfényesebb szóval ott is voltam már 4 napos lázzal egyszer és be sem engedtek a vizsgáló szobába pedig akkor még vírus sem volt szóval nm a legjobb ellátás van felénk mivel még csk 2 napja fáj nm tudom mi lesz még most már érződik azért tapogatom a több pattanás viszont ez a bőr alatti kitudja mikorra múlik el...de mindenesetre nagyon fáj tényleg
2021. júl. 14. 20:39
 4/7 krwkco ***** válasza:

Nézd, én nem vagyok orvos, ezért a tanácsom nem orvosi, csak hétköznapi tapasztalat. Amíg nem találsz jobb megoldást, vegyél recept nélkül Tetrán (ez antibiotikum) kenőcsöt a patikában. Egy kis gézcsíkot kenj be vele és finoman sodord be a füledbe. Ne használj semmilyen kemény tárgyat, nehogy átszúrd a dobhártyádat. Folyamatosan hagyd a hallójáratban. Cserélgesd a Tetrán alkalmazási előírása szerint.

De ez csak olyan tanács, amit az óceán közepén egyedül vitorlázó embernek mondanék. Mindenki más menjen a szakrendelőbe fül-orr-gégészhez. Oda még beutaló sem kell.

2021. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es

Mert ha őrá gondolunk, akkor elkezd hirtelen fájni?

2021. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ne játszd az értetlent, többet tudsz te ennél.
2021. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen gyulladás gennyes belül de már kezd gyógyulni ...
2021. júl. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!