Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki ma már nem tartja komolyna...

Aki ma már nem tartja komolynak a koronajárványt pedig régen komolyan vette azt mi ingatta meg konkrétan?

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nincs ilyen, elég ha körül nézel gyakorin, szinte mindenkinek van covidban meghalt ismeröse. Akik nem vették komolyan, azok már haldokolnak vagy halottak, ha fiatalok akkor meg meghalnak pár év múlva.
2020. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
De, szerintem elég sokan vannak ilyenek, akik már átlátnak az egész dolgon. Újabb és újabb információk derülnek ki. Pl. az USA-ban a kórházak minden covid-os beteg után pénzt kapnak, ez Európában sincs másképp, és nálunk sem. Csak játszanak a számokkal, az se tiszta hogyan, mi alapján számolnak, nincs rendes kontakt kutatás. A tesztek se megbízhatóak, gyümölcsre kijön a pozitív eredmény stb. Egy nagy kamu az egész, van vírus, de nem olyan komoly a helyzet ahogyan azt beállítják.
2020. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is kifejezett sokan vannak, tömeges jelenségnek tűnik. Ez a jelenség elég egyedülálló, legalábbis az én életemben arra, hogy így elfordulnak az emberek a hivatalos állásponttól nem láttam még példát. Nagyon érdekel a motiváció.
2020. okt. 22. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kormány borzalmas kommunikációja miatt van és a logikátlan látszat intézkédesek miatt. Én nem tagadom a vírust és komolyan veszem a helyzetet, főleg, hogy szakmabeli is vagyok. De megértem ha a likusoknak már teli van a töke. Amit cilike összehord az komolyan mondom szégyenletes. 😝
2020. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez igaz, szegény Müller Cecília nagyon kedves teremtésnek tűnik de sajnos egy paródia önmagában és a két oldalán nyünyögő kollégájával együtt is.
2020. okt. 23. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vitatom, hogy kedves. De ettől még marhasagokat és egymásnak ellentmondó dolgokat beszél.
2020. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!