Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kaptál covid oltást, és...

Ha kaptál covid oltást, és úgy tapasztaltad h utána felborult a ciklusod, menstruációd, végül mennyi idő alatt állt helyre? Köszönöm a segítőkész válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Szia Nekem azóta sem állt helyre :(
2021. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Késett 3 hetet az első oltás után, a 2. oltás után szintén 3 hetet késett. A 3. oltástól azt várom, hogy augusztusban kimarad.
2021. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
ez durva. biztos hogy nem oltatom be magam, csak ha elvisznek.
2021. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Uhh sajnálom h ti is így jartatok. Mielőbbi javulást mindannyiunknak.

Kedves első, te mikor kaptad az oltást?

Amúgy nekem korábban segített asszem az Aviva torna hormonorobleman - csak joszandekbol mondom, nem azért mert Aviva oktató lennék ;) Meg jót hallottam a lady ciklus tearol.

2021. aug. 6. 20:45
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves második, neked amióta megkaptad az első oltást, volt normál ciklusod?
2021. aug. 6. 20:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak az első után hamarabb jött meg, a második után meg 2-3 hetet késett. Június végén kapta (ha jól emlékszem) a 2. oltást, azóta sem állt neki helyre.
2021. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Meddővé teszi a nőket!

Ilyen még eddig egyik oltástól sem volt!

2021. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok!


4 hónapja kaptam az első oltást . Azóta sem jöttem rendbe sőt már peteérésem sincs az ovulációs teszt szerint .vérvételen is voltam és teljesen felborult a hormonháztartásom :(

2021. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves első,

Ez rettenetes, nagyon sajnálom! Mit jelent h felborult a hormonhaztartasod, túl magas az ösztrogénszinted? Nekem olyan erős az oltás óta a menstruációm, mint soha nem volt, egyszerűen döbbenetes. A hormonvizsgalatok nálam nem mutattak eltérést, legalábbis amikor nézettem pár honapja, pedig elképesztő a menstruáció különbsége a normalishoz képest. Ultrahangon még nem voltam, te igen? Itt valaki azt írta, h brutal erős lett a menstruációja oltás után, és neki semmit nem látták ultrahangon, még megvastagodott mehnyalkahartyat sem, ami ilyenkor lenni szokott. Ha van kedved, nyugodtan írj privatban, de akkor is nagyon örülök a válasznak, ha itt írsz. Amúgy nekem is 4-5 hónapja tart

2021. aug. 8. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen oltást kaptatok? Ez az egyik oka, ami miatt nem oltatok, de készülök arra is, hogy rákényszerítenek majd. Szeretném előre felmérni, hogy melyik a legkevésbé kockázatos ilyen szempontból.
2021. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!