Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Abba hagytam a fogamzásgátlót....

Pinkpanda kérdése:

Abba hagytam a fogamzásgátlót. Utána 3 hónapig nem menstruáltam. Nőgyógyász irt fel 10 napon át napi 3x1 Provera 5mg + menstruáció 2. -ik napjától,1 héten át 2x1 clostilbegyt. Valakinek hasonló javaslat volt? Lehet ettől baba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki felhívta a figyelmemet arra, hogy nem tuti az, hogy az első hónap sikeres lesz. Ne ess kétségbe, ha nem sikerült elsőre, a következő clostis hónapban már érdemes lenne tüszőrepesztő injekcióval is rásegíteni a dologra.

Nekem az első hónap így sikeres volt, drukk, írj majd, hogy mi volt!

2014. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ennyi a "kezelés " azt mondta hogy akkor menjek ha úgy érzem hogy baba van... :/
2014. okt. 7. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen hormoneltérésre írta ezt fel? Az uh nem mutatott eltérést semmiben?
2014. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg minden oké. Mondtam neki hogy nem menstruálok, viszont szeretnénk babát. Így kaptam ezt a receptet.
2014. okt. 7. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne szedd be és keress egy szakembert. A closty nem játék szer. Alapos kivizsgálás után szabad csak használni. Először ki kéne deríteni miért nincs ciklusod. Hormonvizsgálatok és terheléses cukor és inzulin vizsgálatot cisnáltatni elküldeni egy jó endo dokihoz.
2014. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!