Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most kaptam a 2.oltásomat...

Most kaptam a 2.oltásomat . 2 napja 40fokos lázam, nem akar lemenni .Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lázcsillapítót és hűtőfürdőt is vettem , nemakar lemenni.Mit csináljak ?

17 éves lány vagyok .

Szép estét nektek és köszönöm aki normálisan válaszol.



2021. aug. 10. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos ki kell szenvedni. Nekem is ez volt a második után, úgy szenvedtem mint a kutya. Reszkettem a 35 fokban, bőgtem a fájdalomtól.

A harmadik napon mintha elvágták volna.

2021. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Fel a fejjel. Annak a jele, hogy a szervezeted dolgozik vele. Holnap este tuti jobb lesz. Ki kell bírni. Én is borzalmasan voltam.
2021. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 krwkco ***** válasza:
100%
40 fok egy kissé magas. Terheli a szivet. Biztosan magas a pulzusod is. Pihenj, az izzadás miatt fogyassz több folyadékot. Ha holnapra sem enyhül, hívd fel a körzetit. Biztosan ad majd tanácsot, esetleg felír egy erősebb lázcsillapítót.
2021. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a hűtőfürdő a leghatásosabb annak le kéne vinni, és 40 foknál indokolt . Vagy egész testes borogatás az kibírhatóbb, vizes lepedőbe csavarod magad.
2021. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Semmi nem fogja levinni, max az injekció.

3-4 napig fog tartani.

Persze erről ne szól a propaganda, ez "oltási reakció".

2021. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Legközelebb 2x is meggondolod, hogy bedőlsz-e a propagandának.

Lehet lepontozni....

2021. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

6, hagyjuk mar a propagandat. Barmilyen vakcina (jelzem gyermekkorban adott vakcinak) is lazat eredmenyeznek. Telhesen normalis modon.


6, olvasgass immunologia konyvet,ugy latom nem igazan vagy tidztaban vele es csak azt a gyereket oltsd be (barmily3n fertozobetegseg elleni vakcinaval, amelyiket meg akarsz tartani).


Kerdezo, jobbulast! Ne hagyd elbizonytalanitani magad.

2021. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó : Mivel még nemvagyok nagykorú és édesanyám makacsul dönt a dolgaimról , esélyem sem volt nem beadatni . Szép estét !

Akik segítettek köszönöm, most is 39.8 fokos vagyok.

2021. aug. 11. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet?
2021. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lázam már nincs , viszont olyan száraz köhögésem van,hogy az hihetetlen . Nem tudom abbahagyni szinte .
2021. aug. 13. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!