Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi lehet az esély?

Mennyi lehet az esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szombaton hatalmas hülyeséget csináltam és óvszer nélkül voltam egy lánnyal. Tudom ez nem jelent semmi de nem annak a fajtának tűnt aki minden héten másal van ágyban, illetve áőolt is volt. Ez szintén elmondható rólam is. Mennyi az esély hogy elkaptam valamit? Pl. HIV? Eddig nem tapasztaltam semmit, de egy kicsit parázom.. Tesztelni meg még ugye felesleges mert ahhoz még várnom kéne 2-3 hetet..

Igen, tanultam a "leckéből".. Épp eleget csalódtam saját magamban is.



2021. aug. 19. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a baba miatt aggódj. Amúgy 3hét múlva menj tesztelteni ,hogy megnyugodj. Máskor meg figyelj oda.
2021. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Prosti volt? Ha igen akkor nézess meg mindent.. hiv, szifilisz + std.


Ha csak egyéjszakás egy felszedett lánnyal...itt azért nem valószínű a hiv.. azt inkább a homokosok nyelik be.


Viszont valami "kisebbet" ilyenkor is ellehet kapni.. kicsi rá az esély, de benne van.


Szerintem nem kaptál el semmit, de ha nagyon aggódsz csináltass egy labort std-kre..magánhelyeken csinalnak ilyet, államiban nem.

2021. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem prosti volt. Igazából mai napig beszélünk, illetve találkozunk is majd de akkor is aggódom egy kicsit. Igen, tanultam a leckéből..
2021. aug. 19. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem így nem kell aggódnod.


Prostihoz ne menj soha.. ott azonnal átugrik valami.. ha más nem is, minimum egy herpesz. És az is egy életre szóló dolog, mint a homokosoknál a hiv.

2021. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mon nagyon keves a HIV fertozott. Ha izgulsz nagyon akkor ugorj el egy anonim HIV szuresre. Egyszer voltam en is es nagyon gaznak ereztem, de nem az! Megnyugszol, aztan legkozelebb mar mindig esznel leszel :-). Ebbol jo tanulni
2021. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!