Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy sikerült ilyen haszontala...

Hogy sikerült ilyen haszontalan vakcinákat összehozni?

Figyelt kérdés

Látható módon a járványhelyzet romlik minden országban és még csak nyár van! Mi lesz télen?


Nagyon gagyik ezek a vakcinák?


2021. aug. 19. 12:35
1 2 3 4
 11/40 Wadmalac ***** válasza:
32%

Tessék. Jöttek is lepontozni mindenkit.


Kérdést lehet törölni.

2021. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
34%

#10 (Wadmalac):

"Mert akkor úgysem fogadsz el semmi érvet."

Ugyanez igaz rátok is, oltáshívőkre. :DD


"Csak arra jó, hogy a többi oltáspánikoló ide járjon hányni."

Miért, Te nem ugyanezt csinálod, csak oltáshívőként? :)


(Oltottként téged mit zavarnak ezek a kérdések? Megtéríteni úgy sem tudsz senkit, érveket sem tudsz rendeseket hozni, úgyhogy nem is értelek.)

2021. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Wadmalac ***** válasza:
36%

Hát, legalább hazudtál hármat is egy kommentben, gratu.

Amúgy lexarlak, elsőre reménykedtem, hogy a kérdező TÉNYLEG tudni akarja, mi van ,nem csak hányni jött ő is.

De mostantól zavartalanul hányhattok egymás szájába.

2021. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
58%

#13:

Ja, értem. Nincsenek érveid, idejössz kritizálni azokat, akik kételkednek a vakcinák és azok hatásosságában majd sértődötten továbbállásra készülsz (vagy nem, mert máshol is csak eljátszod), ha nincs igazad. :)

Azért meséld már el, hogy hol és mikor hazudtam egy kommentben hármat. :DDD

Kajak kíváncsi vagyok rá.

2021. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

#10


A komplett világ hazudik?


Már csak azt kellene eldönteni, hogy mi a hazugság. Az, hogy az oltás hatékony, vagy az, hogy a hatékony oltás mellett van szükség az újabb korlátozásokra ősztől?

2021. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Wadmalac ***** válasza:
41%

"Ugyanez igaz rátok is, oltáshívőkre"

"Miért, Te nem ugyanezt csinálod, csak oltáshívőként?"

"érveket sem tudsz rendeseket hozni"


Leírtam, megtettem ezerszer, nem csak én kismillió linkkel, hivatkozással, hogy megmutattam, mutattuk, ÖKÖRSÉGEKET hordtok össze.


De nektek minden hazugság, csak az nem, amit noname zokni jakab nyom fel a youtube-ra a vakcina-összeeksüvésről.


Csak tudod amikor valamelyik bölcs oltástagadó haverotok az intenzíven döglődik, a seggén is levegőt venni próbálva, már nem tudja azt mondani, srácok, idióta voltam.

Tökmindegy, nektek az is hazugság lenne.


Hát hulljatok csak örömötökre.

2021. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Wadmalac ***** válasza:
28%

"mi a hazugság. Az, hogy az oltás hatékony, vagy az, hogy a hatékony oltás mellett van szükség az újabb korlátozásokra ősztől?"

Nézd meg az átoltottsági arányokat, te okos, te.

100% oltottsággal nulla korlátozás kéne. A korlátozások azért kellenek, hogy a hülyeségetek ellenére TI ne dögöljetek bele.


De rajta. Lehet aláírást gyűjteni, petíciót benyújtani az államnak. Ne legyenek korlátozások, ti valljátok, hogy nem kell, valljátok, hogy nem szükséges az oltás, le is mondtok a TB által fizetett kezelésről, ha megfertőződtök.

Szépen írásban.


Rajta.

2021. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Wadmalac szerintem csak értünk aggódik mert nem szeretné ha hullanánk és ezért próbál meggyőzni a vakcina elfogadásáról. Ha valóban így áll hozzánk akkor ez egy tisztelendő dolog. Amennyiben csak annyit akar, hogy igaza legyen és ő győzzön a vitában, már másképp áll a dolog.
2021. aug. 19. 14:20
 19/40 anonim ***** válasza:

#17


Nem a kérdésre válaszoltál!


Mi a hazugság?

Ez volt a kérdés.


Erre válaszolj légy szíves, ne másfelé terelj!

2021. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

17


“Nézd meg az átoltottsági arányokat, te okos, te.

100% oltottsággal nulla korlátozás kéne. A korlátozások azért kellenek, hogy a hülyeségetek ellenére TI ne dögöljetek bele.“


Tudod miért nem hiszi már egyre több ember el azt, hogy a 100%-os átoltottság garancia lenne a korlátozások végleges feloldására? Azért mert egész egyszerűen nem igaz. És mert nem az első eset lenne, hogy mellényúlnak a számításokkal, ígéretekkel. Tavaly év elején még arról volt szó, hogy 60%-os átoltottság elég lesz a nyájimmunitáshoz és járvány letudásához. Aztán ez az arány szép lassan emelkedett amint az átoltottság elérte azt a szintet (legjobban szemlélteti ezt az Egyesült Királyság példája). Aztán amikor már 80%-nál van mint az Egyesült Királyságban akkor nemes egyszerűséggel kifejelentik, hogy az oltások nem alkalmasak a nyájimmunitás kialakítására és többé nem úgy kellene őket reklámozni. Közben az oltatlanok hibáztatása átment a másokat kinyírnak-ból a saját magukra veszélyesek a hülyéi és ezért társadalmi felelősséget kell vállalni azáltal, hogy továbbra is korlátozunk az idióta oltatlanok védelme érdekében! Hát nagyon köszönjük a törődést de nincs szükségünk a “jóindulatú” védelmetekre. A lényeg csak az, hogy mindig megtalálni az okot amiért az oltatlanok miatt van minden balszerencse. Az eddigi baklövésekből ítélve pedig a 100% mellett sem változna semmi. Erre mérget vennék! Csak akkor nem az oltatlanokat okolnák hanem valami mást, például a globális felmelegedést, vagy kevés LMBTQ iskolai felvilágosítást.

2021. aug. 19. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!