Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpes simplex virus es...

Herpes simplex virus es staphylococcus aureus vírus gyógymódja?

Figyelt kérdés

Ezt a vírust és baktériumot találták meg nálam a stap-ot orrban. Sokmindent olvastam vele kapcsolatban, pl hogy nem erdemes antibiotikummao kezelni mert még makacsabbá válhat, viszont komoly gondokat tud okozni ha bejut a szervezetbe.

A herpes vírussal semmi tünetem nincs, csak kimutatta a vizsgálat az antitesteket, illetve húgyúti fertőzést. Ezt okozhatja a herpes virus? Ott sincs igazán tünetem, nagyon ritkán érzek egy pici nyomást a hugyhólyagnál amikor megtelik ( télen volt 1 kicsi kő a bal vesemben de kijott es a doktor szerint normális ha marad utana ennyi pici nyomásérzés). Mivel lehet és erdemes ezeket kezelni? Lehet az antibiotikum nem a legjobb megoldás?

22 N


2021. aug. 22. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségben mindenkiben lehet auerus... ha elszaporodik, akkor okoz betegséget.


Herpeszt egyszer valakitől elkaptad, vagy herpeszes poharából ittál, vagy herpeszessel smároltál. Életed végéig benned marad alvó állapotban, néha belobban, akkor jönnek ki a szádon azok az izék.


Hugyúti fertőzésedet jó lenne kikezelni..

2021. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor ezzel a kettővel nincs id nagyon mit kezdeni, max normál szinten tartani preventiven pl természetes gyogymodokkal tisztitokura stb?

Elfogok menni azzal feltétlenül , bár az is fura, mert semmilyen kellemetlen tünetem nincs. Köszi valaszt!

2021. aug. 22. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Amivel féken tudod tartani az első kettőt, ha egészségesen élsz... normális ételeket eszel, elég vitamint, lehetőleg természetes forrásból. És mozogj sokat, úszás, futás. Ezek a legjobbak, mert kicsi a sérülés esélye.


Szóval tényleg csak a hugyúti cuccal kéne valamit csinálnod, sztem kikéne tenyésztetni vizeletből, hogy mely bakterium okozza a gyulladást és így célzottan tudnák kezelni. Így nem szednél feleslegesen-találomra ab-t, hanem csak azt, ami tényleg használ. Dokival beszéld majd meg.

2021. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!