Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mikor ürül ki a szervez...

Pfizer mikor ürül ki a szervezetből? szarul vagyok tőle

Figyelt kérdés
1 hónapja kaptam meg a második adagot, azóta magas megnő a pulzusom sokszor egy nap és erős szívdobogás érzésem van hullámszerűen. Álmatlanság gyötör, pedig előtte úgy aludtam mint a bunda. Fizikumom is lecsökkent, nem tudok sportolni sem. Feszült vagyok minden nap az oltások óta, pedig semmi okom nem lenne rá.
2021. aug. 24. 11:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20-as


"In actual fact, the two spike proteins behave very differently in the body. According to Health Feedback, the spike proteins generated by Covid-19 vaccines differ in three key ways to those attached to SARS-CoV-2. Firstly, in the case of the vaccines, the cells mostly break down the spike proteins into fragments. Secondly, the spike protein generated by a Covid-19 vaccine doesn’t assemble into new viral particles, unlike the spike protein from SARS-CoV-2. Thirdly, the spike protein in Covid-19 vaccines is genetically modified to enhance the immune response and to stop it binding to cell receptors in the same way the SARS-CoV-2 spike protein would. "


[link]

2021. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

fullfact.org :)))

jó higy nem a mindenegybenblog.

Maradjunk annyiban, hogy mindebki higyjen amit akar.

2021. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22-es ok, ez jobban tetszik?

[link]

2021. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
0%
Sokan panaszkodnak mellékhatásra, meg rákról beszélnek a Pfizer után, de ez valójában nem mellékhatás, hanem a meglévő betegség kezd el tüneteket produkálni, mivel az oltásra reagál az immunrendszer, így amit eddig el tudott nyomni, az a felszínre jön. Ez valójában nem mindig baj, mert ha pl. rákos valaki, csak nem tud róla, akkor van rá esély, hogy ezáltal időben kiderüljön és időben megkezdjék a kezelést. Más kérdés, hogy ha derült égből villámcsapásként derül ki, hogy az ember rákos, annak általában rossz vége van, mivel olyan lelkiállapotba kerül az ember, ami rossz hatással van a testre is. A másik meg, hogy mivel az immunrendszert elfoglalja, hogy rendet tegyen az oltás után, sokszor már a rákkal vagy egyéb más komolyabb betegséggel nem bír. De valójában ezek így-is úgy-is ott vannak, legfeljebb fél év múlva hal bele a beteg, mert későn derül ki. Nekem pl. pollenallergiám van, ami egy immunrendszer túlműködés ugye. Hetek óta szenvedtem már, pont parlagfű szezon volt/van, és mikor megkaptam az első Pfizert, másnap reggel úgy keltem, mintha soha semmilyen allergiám nem lett volna. 3-4 napig egy tüsszentés, orrfolyás - szúrás, viszketés, semmi!!! Szóval abban a hülye facebook csoportban mindenki arról beszél, milyen baja lett a Pfizertől.. De ez nem igaz. Valójában a már meglévő betegség került a felszínre, mivel az oltás "elterelte" az immunrendszer figyelmét. Ezt kéne megérteni, mielőtt elrettentünk bárkit is a Pfizertől. Aki aztán belehal mondjuk a covidba, mert rá épp olyan hatással van. Semmi nincs a vakcinában, ami bármilyen mellékhatást generáljon, az oltási reakcióktól eltekintve, amik karfájdalomtól enyhe lázig, fejfájásig bármi lehet, de 1-2 nap után elmúlik.
2021. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24 Tudnék neked mesélni, hogy a környezetemben hányan haltak meg az oltás után, biztos mind véletlen volt. Igen, van akinek semmi baja az oltás után, sőt, konkrétan úgy érzi magát, mintha dopping szert használt volna. Ha szerinted ez normális, akkor nagy bajok vannak veled.
2021. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: elmúlt? van még valami mellékhatásod?
2021. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!