Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5 napja vagyok lazas es nem...

5 napja vagyok lazas es nem csokken, valoszinuleg a tendencia alapjan holnap is az leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs semmi mas tunetem, csak a laz. Az elso napon csak hoemelkedesem volt fokent, de a kovetkezo 4 napban (a mait is beleertve) 38 fok feletti lazam van. 38.8 volt a legdurvabb, tegnap mar "csak" 38.5 es 38.3 kozott mozgott. Nem erzem magam betegnek.


Az ok amiert kialakult: 2 fele antidepresszanst kezdtem el szedni, ra 2 napra jelentkezett a laz. Rogton abbahagytam, de nem mult el. Mit tegyek?


2021. aug. 26. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztaton csak annyi olvastam, hogy szerotonin szindromat okozhat 2 fele antidepi egyszerre valo szedese. Illetve amit a neten talaltam, hogy az antidepik a testhomerseklet szabalyozasara is kihatassal vannak, szoval talan ez is valami olyan mellekhatas lehet, mint valakinel a merevedesi zavar? Csak nekem nem mulik el a gyogyszer leteve utan?:(
2021. aug. 26. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:
El kellene menned ahhoz a dokihoz aki kiirta neked őket.
2021. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szedd.
2021. aug. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!