Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem oltatom be magam félek...

Nem oltatom be magam félek attól is de viszont a delta variáns tól is félek a 4ik hullámtól szerintetek nagyon veszélyes lesz a 4ik hullám? Ki vette fel az oltást én valahogy attól is tartok

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Én két sinofarmmal nagyon nyugodtan várom mert ez is egy akkora hullám lesz mint az előzőek, ellátatlan krónikus beteg emberek a kórházakba kerülnek mert eddig bírják ellátás nélkül, a "betegek" nagy része meg most is tünetmentes PCR pozitív ember lesz. Köszi de ettől én már nem vagyok hajlandó tovább rettegni.
2021. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

az oltástól a legtöbb embernek semmi baja nincs. én astrazenecát kaptam és csak abból lehetett érezni, hogy egyáltalán megkaptam, hogy utánalévő nap fájt egy kicsit a derekam és a nap végén rázott a hideg. azóta kutya bajom, második oltás után pedig még ezek se jöttek elő.

nekem az egész családom és a barátaim nagy része be van oltva (aki pedig még nem kapta meg az már felregisztrált). akik pfizert kaptak, azoknak fájt a karjuk egy napig, de azon kívül nem volt semmilyen más mellékhatásuk.


szerintem jobban megéri beadatni az oltást és eltűrni egy napos kis fájást a karban, mint elkapni a vírust és padlóra kerülni akár hetekig.

2021. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben nem a vírustól félnék, hanem hogy nem kapsz ellátást jóval komolyabb betegség esetén sem, mert most bizony csak a covid a lényeg.

Kíváncsi leszek, vajon most is lesznek műtét halasztások? Megint nem nyit ki a háziorvos? Megint olyan csodásan fogják kezelni az egészségügyet mint eddig?

2021. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Rettegtem az oltastol, de a betegségtől is. Miután egy kedves barátom meghalt fiatalon a covid utáni szövődményekben, már nem volt kérdés be oltattam magam.
2021. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 manly ***** válasza:
Utólag azt mondom jól tetted, h beadattad, de az mára már nem hat.6. jön.
2022. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!