Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményed erről? Covid/O...

Mi a véleményed erről? Covid/Oltás

Figyelt kérdés

[link]


Vagyis arról amit 5:55-től mond ez az ember?


2021. aug. 30. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Kamu az egész, buta oltásellenesek.
2021. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Elég jól összefoglalta a lényeget.
2021. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Jó hát te tudod kérdező ha szeretnéd el hinni ezeket a buta népírtós, oltásellenes marhaságokat akkor hidd.
2021. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Hű a sok marha ebben a videóban. Lol 🤣🤣🤣
2021. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy, biztosra nem lehet tudni semmit.


És van logika abban amit mond. A túlnépesedés valós gond.

És amondó vagyok hogy, talán még ez a megoldás lenne a leghatékonyabb és leghumánusabb a népesség csökkentésére. Mármint az oltással való meddővé tétel.


Mert ugye a születésszabályozás azért nem jó, mert a nőket érinti nagyon negatív módon. Meg ugye ezt központilag nem lehetne minden országban bevezettetni. A vakcina meg mindenhova eljuttatható, ahol ott a vírus.

2021. aug. 31. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kéedező
2021. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én 26 éves nő vagyok, egészségügyi dolgozó, sok mindent láttam az utóbbi 1 évben… annyit elmondhatok, bár szeretem a szakmát és a kirúgás veszélye fenyeget tuti, hogy nem oltatom be magam. Mindenkinek szíve joga, nem ítélkezem, de én nem kérném az oltást, pláne fiatalon
2021. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szíve joga dönteni oltat-e. Még. Az utolsó meg vagy ki lesz rugva, vagy el tudja intézni magának valahogy , hogy maradhasson a szakmában, vagy egyszerűen kamuzik. Ha igaz, jobb is ha ilyen hozzáállással elhagyja ezt a pályát, mert nem neki való.


Ha már az összeesküvés elmeleteknel tartunk. Megmagyarazna valaki, hogy ha a népesség csökkentés a cél, miért azokban az országokban van a legkevesebb beoltott, ahol nagy a szegénység és a népesség?


Ja, és a mi kormányunk miért ágál állandóan a mellett, hogy szuljenek a nők, mert eloregedett a társadalom és kevés gyerek születik ha az az oltás célja, hogy ne szülessen?


Valaki tudna rá végre valami magyarázatot adni a magassagos Zeusz szent s€gglyukára kérem!

2021. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!