Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinával oltassam be...

Melyik vakcinával oltassam be magam? Az újabb gyártmányú hiperszuper mRNS technológiában nem bízok, inkább adják be hagyományosan a legyengített kórokozót?

Figyelt kérdés

Az is jó, ha valaki átküld egy oldalt ami pontosan tájékoztat, melyik oltásnak mi a lényege.

Köszönöm!



2021. szept. 1. 09:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván olyat fogok választani, ami körül nincsenek rémhírek a hatásokat illetően."

Akkor nem leszel még egy ideig beoltva.

Mindegyik vakcinának vannak mellékhatásai bizonyos emberekre.

2021. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Akkor lejjebb adom, mert muszáj lesz oltanom. :D
2021. szept. 1. 11:46
 13/34 anonim ***** válasza:
37%

Vannak a vakcinánál bizonyítottan biztonságosabb covid kezelések, melyekről érdemes tájékozódni mielőtt visszavonhatatlan anyagokkal terheled a szervezeted! Ha kiderül, hogy mégiscsak igaz az, hogy grafénoxid volt a vakcinákban, az akár évek múlva is súlyos hatást fog rád gyakorolni!


Semmi sem éri meg, hogy ezt magadon teszteld le! Jobb ilyenkor kivárni...



[link]

2021. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 krwkco ***** válasza:

"Nyilván olyat fogok választani, ami körül nincsenek rémhírek a hatásokat illetően."

A 13-as és 14-es hozzászólás az élő példa rá, hogy ilyet nem fogsz találni.

2021. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

14-es!


Igazán előrelátó, becsületes gondolat a tiéd.

Az urnás temetkezés valóban egy tökély 21. századi környezetkímélő megoldás!

Nem foglalom tovább a helyet a használhatatlan (de szuperül tartósított) aszott testemmel a bolygón, arról nem is beszélve, hogy nem adok kimerítő ingyenmunkát a kukacoknak a lebontásomhoz, és nem kell néznem magam lelki szemeimmel elrohadni 4 betonfal között.


A számomra legjobb temetkezés magamtól magamnak az, ami teljesen ingyen van mindenkinek: elmegyek egy kommunába ahol kedves sámán barátaim a monoton, bűvös zenéjükkel átsegítenek a túlvilágon, aztán áldoznak értem valami cuki vadmalacot, és megemlékezések közepette felgyújtanak a pénztárcámmal együtt, aztán kántálva elszórnak az erdőbe, hogy a szellemvilágban még néhány évig ijesztgethessem a postcovid szuperzombikat a természetes hónaljszőrömmel.

2021. szept. 1. 14:28
 16/34 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy a legfrappánsabb válaszadóm törölte a kommentjét...


Mivel a Pfizer mondják a legbiztonságosabbnak, én sem tudok mást kitalálni. Csak remélem, hogy nem lángolnak fel tőle a hormonproblémáim.

2021. szept. 1. 14:32
 17/34 krwkco ***** válasza:
Közben a 14-es választ törölték, minden egyel arrébb csúszott.
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igen :)
2021. szept. 1. 14:34
 19/34 anonim ***** válasza:
nekem nem borította fel a ciklusomat a pfizer. én ezt az astráról és az oroszról hallottam
2021. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Vodkával,az hat.
2021. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!