Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinával oltassam be...

Melyik vakcinával oltassam be magam? Az újabb gyártmányú hiperszuper mRNS technológiában nem bízok, inkább adják be hagyományosan a legyengített kórokozót?

Figyelt kérdés

Az is jó, ha valaki átküld egy oldalt ami pontosan tájékoztat, melyik oltásnak mi a lényege.

Köszönöm!



2021. szept. 1. 09:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Adasd be az oroszt. Rosszat még nem olvastam róla, viszont maguk az oroszok állítják, ahogy telik az idő, szaporodnak az antitestek és a delta ellen is az a tuti.
2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
A Sputnikra gondolsz?
2021. szept. 1. 10:02
 3/34 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam. A Sputnikkal az egyetlen baj, hogy nincs jóváhagyva az Eu-ban.
2021. szept. 1. 10:12
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőim panaszkodnak a Szputnyikra, hogy hónapok óta felborult a ciklusuk és semmi libidójuk nincs. Én Astrát kaptam a hagyományosak közül és hetekig magas pulzusom volt, fájtak a vádlijaim.


Aztán másodjára Pfizert kaptam és semmi bajom tőle. Miért pont attól félsz? Arra van a legkevesebb panasz. Rokonaim és kollégáim, ismerőseim többsége azzal lett oltva és karfájáson kívül semmi bajuk nem volt.

2021. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
pfizer
2021. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

A Pfizertől azért félek, mint úgy általában a gyógyszerektől, a drogoktól, a fogamzásgátlótól: manipulálja a szervezetet. Valamit kialakítanak a szervezetedben, ami lehet hogy eléri a kívánt hatást, de nem lehet tudni, hogy az egyéni szervezet hogyan válaszol.

Egyszerűen nem hiszek a manipulált dolgokban, az orvosokban se.

2021. szept. 1. 10:46
 7/34 A kérdező kommentje:

Persze ha a Pfizer tűnik a legbiztonságosabbnak, akkor az lesz.

A legnagyobb baj, hogy azt sem tudom, van-e alapbetegségem, szóval fogalmam sincs, mivel lep meg az élet oltás után.

2021. szept. 1. 10:47
 8/34 anonim ***** válasza:
39%

#6

Ha ennyire nem értesz az orvostudományhoz, akkor miért próbálsz meg okoskodni? Ha elromlik az autóm és elviszem szervizbe, akkor az autószerelőre bízom és nem próbálom meg kioktatni olyan témában, amihez nem értek. A fodrászt és a pilótát sem fogom kioktatni arról, hogy mit hogy kéne csinálniuk, ha én egyik területhez sem értek. Akkor az orvosokban miért nem bízol olyan dologban, amihez ők értenek és te nem?


Főleg akik olyan dolgokat állítanak, hogy az mRNS átírja a DNS-t, amiknek közük nincs egymáshoz...legalább ne terjesztenének hülyeségeket, mint a papagájok.

2021. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok orvos, és elhiszem, hogy értenek ahhoz, amit csinálnak.

Az viszont nem hiszem hogy benne van az orvosi esküben, hogy üzletet kell csinálni az egészségből meg emberi szervezeten kísérletezni. Ez az, ami hiteltelenné teszi a gyógyszerkereskedelmet.


Na de maradjunk a témánál:

Nyilván olyat fogok választani, ami körül nincsenek rémhírek a hatásokat illetően. Viszont ilyen kevés idő alatt nehéz meghatározni.

2021. szept. 1. 11:17
 10/34 anonim ***** válasza:
35%

#9

Mert szerinted gyógyszereket kezdetben nem tesztelnek embereken? Minden új dolgot tesztelni kell. Ez nem azt jelenti, hogy meg akarnak ölni, hanem azt, hogy ők se istenek és nem látják előre, hogy minek milyen mellékhatása lehet. De azért mire egy gyógyszer vagy injekció eljut addig, hogy tömegesen alkalmazzák, nem szokott halálos méreg lenni, különben engedélyt se kapott volna.

2021. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!