Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinával oltassam be...

Melyik vakcinával oltassam be magam? Az újabb gyártmányú hiperszuper mRNS technológiában nem bízok, inkább adják be hagyományosan a legyengített kórokozót?

Figyelt kérdés

Az is jó, ha valaki átküld egy oldalt ami pontosan tájékoztat, melyik oltásnak mi a lényege.

Köszönöm!



2021. szept. 1. 09:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszer már regisztráltam és időpontom is volt, csak bef"stam és lemondtam.
2021. szept. 2. 09:33
 22/34 anonim ***** válasza:
2021. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
mitől félsz? olyan vékony a tű hogy meg se érzed, nem fáj egyáltalán
2021. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
22-es: elolvastam, de nem vagyok biokémikus, szóval nem tudom, hihetőek-e az ott leírtak. Nagyon jó lenne megkérdezni erről egy olyat, aki ért hozzá.
2021. szept. 2. 13:32
 25/34 A kérdező kommentje:
23-as: a tűtől nem félek, a szuritól se. Hanem a kiszámíthatatlan hatásoktól. Minden oltásnak rengeteg féle mellékhatása van, és az én szervezetem hormonálisan amúgy is feldúlt. (több tesztoszteron) Viszont krónikus beteg vagyok, csak nem akarom, hogy rosszabb legyen.:)
2021. szept. 2. 13:34
 26/34 A kérdező kommentje:
*javítás: krónikus beteg NEM vagyok
2021. szept. 2. 13:35
 27/34 anonim ***** válasza:
szerintem a kovidnak rosszabb mellékhatásai vannak. amúgy akkor te gyógyszert se szedsz? fájdalomcsillapító, antibiotikus, lázcsillapító? mindennek vannak potenciális mellékhatásai
2021. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szerintem voltam kovidos, de mivel fiatal szervezet vagyok ezért csak egy kicsit felment a lázam, maradandó dologról nem tudok. Fájdalomcsillapítót szoktam szedni ha pl. megjön és görcsölök, de mivel súlyos betegségeim nincsenek ezért másra nem. Megfázásra teázok meg kipihenem magam.
2021. szept. 2. 14:03
 29/34 anonim ***** válasza:
a fájdalomcsillapítóknak is vannak mellékhatásaik
2021. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Igen, csak azt nem azért veszem be, mert muszáj, de egyébként semmi bajom.

A fájdalomcsillapító az adott helyzetben megszüntetni a problémámat, szóval hasznos.

A "bajom" az, hogy egészséges vagyok, a hormonaimat kivéve.

2021. szept. 2. 15:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!