Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Krónikus betegségekkel arányla...

Krónikus betegségekkel aránylag fiatalként mennyire veszélyes rám a COVID, ha Sinopharmot kaptam?

Figyelt kérdés

Nézettem, volt antitestem, de kevés, épphogy pozitív...

Igen ellentmondásos híreket hallani, van sejtes immunitás, nincs sejtes immunitás stb.



Pár hét múlva telik le a 4 hónap....


2021. szept. 5. 21:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem gúnyosan írtam és nem vagyok itt aktív.Komolyan írtam hogy aki fél vegyen fel duplát a maszkból és kesztyűt is húzzon.

Kérdező ha megnyugtat az oltás plusz ezek a kiegészítők akkor tedd ezt.

NEM gúnyolódom!Mégegyszer elmondom ha valakinek szövegértési gondjai vannak

2021. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A masz megnyugtat, mert véd, immunbetegek is maszkoznak, vajon miért?!


Én is a 3-4 heti egyszer helyett 3-4 havonta egyszer voltam náthás, amíg hordani kellett.


Viszont dupla maszk tényleg semmit se ér az ironizáláson kívül.

2021. szept. 6. 08:03
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor fpp2-t hordj ne azt a símát mert az tényleg semmit nem ér ha elfogadsz egy tanácsot.Tényleg a Fauci mondta a duplát,ezt nem én találtam ki.

Mindegy az fpp2-t szerezd be ha még nincs.Én is azt hordtam míg muszáj volt és nekem az jó volt mert jobban kaptam benne levegőt mint a símában

2021. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen kapok levegőt az FFP2-ben, ez gyors gyaloglásnál vagy lépcsőzésnél zavaró vagy irodában több órán át hordáskor.

De csak azt hordom, mert kevésbé párásodik a szemüveg.

2021. szept. 6. 08:44
 15/23 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél sima szelepest, kiherülöd a szelepet és kapsz is benne levegőt, mindenki ezt tette aki élelmesebb volt.
2021. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kèrdező,a dupla maszkos válaszolò csak azt szerette volna mondani,nem biztos, hogy a sok kemikália beszedèse, beadatása a jò mòdszer, ha nem muszály. Inkább vitaminok, megfelelő ètrend, mozgás,vidámság ès hit.Ìgy nincs mitől fèlned!!!
2021. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát ezek maximum az esélyt növelik, míg az oltás szinte tuti (már egy normális oltás).


Ne feledd, mekkora volt a csecsemőhalandóság, várható élettartam és a többi 200 évvel ezelőtt vagy régebben. Modern orvostudomány nélkül már most nem élnék.

2021. szept. 14. 21:28
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 17-es, nyìlván nagyon sok mindenben segìt a mai modern orvostudomány, de ha az immunredszered rendben van, akkor egy covid-tòl kutya bajod nem lesz.Amúgy a vìrusok, baktèriumok nèlkülözhetetlenek egy egèszsèges emberi szervezet számára, mert az immunredszered edzèsben tartja. A világ legjobb orvosi laborja benned van!

Egy csecsemő, vagy kis gyerek immunrendszere mèg nem elèg tapasztalt, ìgy nem összehasonlìtandò egy felnőtt emberèvel.

2021. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nagyon nincs rendben az immunrendszerem, de ezt hadd én tudjam.

Sajnos túlreagálásra hajlamos, mint ahogy amúgy a COVID-nál is és másnál is általában a túlreagálás okozza a gondot.

2021. szept. 14. 21:50
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
A maszkviselèsről annyit, hogy ha kicsit gondolkodnának az emberek, akkor rájönnènek, hogy az òrákon keresztül tartò viselèsèvel kissè túlozva de pont azt èrik el, mint ha egy nedves, bacikkal teli helyisèg levegőjèt szìvná...
2021. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!