Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges ha vasárnap kaptam...

Lehetséges ha vasárnap kaptam meg a masodik Pfizer oltast, a tipikus tunetek elmulasat kovetoen szedulok es emelygek? Lehet az oltasnak koze hozza?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 01:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Biztos. Az oltás aktivizálja az immunrendszert. Többen utána jöttek rá, hogy volt valami betegségük, aminek most megjelentek a tünetei is. (Volt, aki a rákot így vette észre)


Mindenképp beszélj a háziorvosoddal, és menj tovább.

2021. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Gyakorlatilag az ujjbegy viszketéstől a hirtelen szívhalálig bármi előfordulhat tőle...
2021. szept. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
64%

Nekem is hasonló volt a Pfizer-től. Levert és gyenge voltam másfél napig. Azt hiszem lázam is volt. Harmadik oltásként kaptam Pfizer-t.

Elsőre Szputnyikor kaptam tavasszal, annak semmilyen mellékhatása nem volt.

2021. szept. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
2-3 napig teljesen normálisak az ilyen hatások.
2021. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Lehet. Nekem kb. 1 hét volt az aktív időszak, utána még 2 hétig voltak mindenféle tünetek, szédülés pl., de az rendeződik majd.
2021. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Kollégám most kapta meg a másodikat a feleségével együtt, egy napig csak kóválygott, használhatatlan volt, a neje meg az intenzíven van, tüdőgyulladás, a fél tüdeje leállt :-(
2021. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#6:Az nagyon durva.
2021. szept. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ezeknek a tüneteknek nem lehet köze a védőoltásokhoz, főleg nem Pfaizerhez!


Az orvosok biztonságosnak mondták az oltásokat, ők meg csak tudják már!


Máshol kell keresni a problémát, lehet akár pszichoszomatikus oka is.

2021. szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
#8: Az orvosok is csak azt tudják mondani, amit nekik is mondanak!
2021. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Az orvosok kapnak egy leírást minden oltáshoz és azt alkalmazzák, tehát ha valami olyan van ami ezen nem szerepel, akkor azt az oltóorvos, háziorvos sem tudja. Ezeket is folyamatosan bővítik, újraírják ahogy később kiderülnek plusz dolgok, szóval elképzelhető, hogy olyan történik amiről még akkor nem tudtak. Persze az igaz, hogy ez azért valahol egy bizalmi dolog, elmegyek oltásra, azt mondják megkaphatom, nem lesz komoly bajom tőle, nyílván elhiszem.
2021. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!