Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nővérem férje elkapott egy...

Nővérem férje elkapott egy hányós vírust szombaton, vasárnap csaladi találkozón viszont eljött nővérem a kislányával (20 hónapos), ők még nem voltak betegek, csak lehetségesen tünetmentesek. Elkaphattuk mi is a kislányommal (30 hónapos)?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki kinek a kije hordozója? Bocs de, ne foglalkozz ezzel. Ha el is kapta, majd kigyógyul mint mindenki más hatmillió ember aki éppen beteg. Előbb kapsz el más bajt buszon, utcán boltban..stb. Egyébként meg nem voltatok közvetlen kontaktban, nagyon kicsi az esély rá hogy elkapta , nyugi.
2018. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Off; de miért kell a gyerekek korát hónapokban számolni? Miért nem lehet úgy leírni, hogy 1,5 és 2,5 évesek? Amúgy valószínű semmi bajotok nem lesz.
2018. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Magyarul 2,5 éves, igaz? Na, megy ez...

Lehetnek hordozók és lehetne annyi eszük, hogy így nem mennek sehova.

422 hónapos N

2018. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Így könnyebb volt megfogalmazni. Értitek szerencsére. :)

Köszönöm a válaszokat.

Fejlemények: Nővérem férje kicsit jobban van. Ő és a kislányuk jól vannak. Szombat déltől volt rosszul a férj, onnan számolják a napokat.(calici 3 nap) Én és a kislányom koloszrumot kezdtünk szedni, és probiotikumot. Plussz a kicsi kap még cebiont és béres cseppeket is. Este írok még. Nem szeretem, ha a kérdésfeltevő megtudja amit akar, aztán vagy elkapja vagy nem és nem fejezi be a mondókáját. Azért olvassuk, hogy infirmációt gyüjtsünk, megnyogudjunk.

2018. márc. 26. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy calici, főleg, ha nem volt hasmenése.
2018. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában közös wc használattal/érintéssel/hányásból felpárolgó levegővel terjednek, szóval ha nem hánytak vagy kakiltak ott, ahol ti, és nem tapiztátok össze egymást, majd nyújtatok a szátokba/ettetek nem sok esély van rá, hogy elkaptátok. Egyébként ez tényleg borzaszó felelőtlenség, hogy családi találkozóra így odaállít, ahol ráadásul gyerek is vannak...
2018. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eltűntél, mi a helyzet?
2018. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mondtam, hogy jövök.

Senki sem betegedett meg. Sem a nővérem, aki 20 hetes várandós, sem másfél éves kislánya. Sem a kislányom. És én sem.

Ettől függetlenül szerintem calici vírus lehetett.

2018. márc. 28. 23:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy bíztattatok és nyugtattatok. Nagyon sokat jelentett.
2018. márc. 28. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szupi :)
2018. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!