Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » IR-es kismama milyen torokcuko...

IR-es kismama milyen torokcukorkát használhat ?

Figyelt kérdés

Ugyanitt cukormentes gumicukor kerestetik, úgy kívánom hogy sirhatnékom van és mind cukros.

Friss info még, hogy inzulin rezisztenciám van, és kapart a torkom, jön az influenza szezon. A natúr házi mézes-citromos gyömbér sajnos kilőve a méz cukortartalma miatt.

Egyelőre cukormentes Verbena cukorkaig jutottam el de az se nem gyógyszer se nem gumicukor.



2021. szept. 14. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



De ha nem vagy barátságban az édesítőszerekkel van egy rossz hírem, ugyanis az a mennyislg, amit "normál" gumicokor esetén megeszel, cukormentes verzióban már elég durva hasgörcsöket, és gázképződést okozhat. Embere vállogatja, de 90%-nál igen.

2021. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket, a maltitollal van bajom egyelőre erről tudok, a diablo mogyoró kréme azzal sajnos nekem nem vált be.


A stevia eritrit édesítővel 3x sütöttem eddig gond nélkül azt hiszem de kávé tea eddig is ízesítés nélkül ment úgyhogy annyira nem zabalom az edesitoket.

2021. szept. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!