Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire gyengíti a Covid-oltá...

Mennyire gyengíti a Covid-oltás a betegség tüneteit? Aki elkapta oltottként, hogy élte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cégnél beindult a COVID, mára ketten kiestek, én tegnap fejfájással jöttem haza, lázat nem mértem. Ittam egy Neocitrant és jól kialudtam magam. Most hullafáradt vagyok, a fejem kicsit kóvályog, de más tünetem nincs.

Moderna oltást kaptunk lassan 3 hónapja.



2021. szept. 15. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, de a barátnőm oltottan elkapta, nagyon beteg volt, ment orvoshoz is, de az elhajtotta, hogy covidosan be ne tegye ide a lábát. A férje oltatlan, ő minimális tünetekkel átvészelte.
2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
#1 Ha a barátnőd is oltatlan lett volna, akkor lehet kórházba is került volna vagy még rosszabb...
2021. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
#2: Inkább kutya baja nem lett volna.
2021. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Jó, hogy az oltásfanatikusok állandóan feltételezésekre alapozzák a pánikkeltést. Biztos az lett volna ha... És ezt nevezik tudományosnak, miközben a tények pont az ellentetjét támasztják alá.
2021. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4


Miért, az talán nem egy feltételezés, hogy kutya baja se lett volna?

2021. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

4-eske

A tudományos az az, amit elolvashatsz bármelyik normális vizsgálat eredményei között (ami természetesen igazolja, hogy az oltottak sokkal jobb helyzetben vannak), a feltételezés vagy inkább az összeesküvés elmélet meg az, amit ti állítotok 0 adattal.

2021. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Majd leszel te még komolyabb bajban is az oltás miatt.

Szörnyű bajokat tud okozni.!!

2021. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!