Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 éve nem voltam megfázva...

3 éve nem voltam megfázva sem, most 2. napja már tiszta nátha vagyok. Ha ilyen ritkán kapom el, lehet, hogy hogy hamarabb is túlesek rajta?

Figyelt kérdés
Holnapután mennem kellene dolgozni, van esély arra, hogy addigra nyom nélkül elmúlik?

2021. szept. 15. 16:02
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
25%
Holnaputánig nem fog elmúlni. Gyógyszerrel hét napig, anélkül egy hétig is eltart. *-*
2021. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem, ha már kijön a nátha és nem csupán torokfájás, orrcsavarás, akkor 1,5-2 hét alsó hangon. Viszont sokaknál látom, hogy 3 nap.

Ellenben nálam a paracetamol le szokta rövidíteni a hosszát is. A vitaminok nem.

2021. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én paracetamolt nem szedek, meg semmiféle lázcsillapítót sem, mert a láz ritka értékes kincs ilyenkor. A közérzetem amúgy sem rossz, csak tüsszögök, így szóróm a ragályt :( ez az egyetlen oka annak, hogy nem akarok melóba menni. Ha valaki betegen jön be dolgozni, attól én is a plafonon vagyok, nem szeretnék másokat megfertőzni.
2021. szept. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!