Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hörghurut tünetei lehetnek...

A hörghurut tünetei lehetnek ezek? Rekedség, ritkán száraz, ritkán hurutos köhögés, elvétve zöldes köpet.

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, menj orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdőd, mert ha valóban hörghurut, akkor arra megfelelő köptető és antibiotikum is kell.
2020. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen így van. Írány az orvos! Erre antibiotikum kell, vagy hörgő, vagy tűdőgyulladásod van.
2020. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, bizony. Nekem is most volt, erre antibiotikukot kapsz.
2020. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:

kamillás inhalálás , meg ilyesmi. antibiotikumot csak úgy szerezz be ha a torkodról kenetet vett a gégész és kitenyésztették belőle a fertőző bacit. Hiszen ha nem is baktériumos fertőzésed van a hanem csak irritál a levegő, a fűtés vagy allergiád lett stb. akkor hülyeség bekajálni a drága gyógyszereket. Amik még árthatnak is. Előbb irány a gégészet, torok panaszokkal.Valószínű, hogy kérned kell a kenet kitenyésztését! Én jártam úgy hogy 3 orvos (egymás után több héttel) kapásból diagnózis nélkül antibiotikumot írt és szedetett velem. kinyírták a bélflórámat és hónapokig voltak ettől emésztési zavaraim. A végén kiderült, hogy refluxom van.

Végül is véletlenül(mert nem nagyon TV-zek) valami kórházas sorozat ment épp és ott egy kisgyereket vitt be az anyja akitől zsigerből azonnal már a recepción egy pálcikával kenetet vettek és hazaküldték azzal (nagyon helyesen), hogy a kitenyésztésről értesítőt kap vagy kell átvennie.Azután jön a doki....hogy melyik szakon a keneten dől el.

2020. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!