Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egész éjjel nem aludtam, mert...

Egész éjjel nem aludtam, mert hányingerem volt. Ittam, ettem, de hiába öklendeztem, nem jött semmi vissza... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap hazajöttem az iskolából mert nagyon fájt a fejem, torkom és hányingerem volt.

Ettem, ittam rendesen, ezzel semmi probléma nem volt.

Este lefeküdtem aludni, majd 2:20-kor arra kelek hogy hányingerem van és öklendezek. Semmi nem jött ki. Próbáltam úgy is, hogy az ujjamat lenyomom a torkomon de semmi... Kétségbe vagyok esve mert már 3 órája fent vagyok nem tudok aludni az öklendezés és a hányinger miatt.

Mit tanácsoltok?


Ui: 17 éves vagyok és lány.



2021. szept. 17. 05:20
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Jobb lenne ha otthon maradnál és pihennél.Úgyse tudsz így iskolába menni ha öklendezel.Igyál meleg teát és pihenj.Lehet elrontottad a gyomrod valamivel.

Háziorvost akkor hívdd ha holnapra sem múlik

2021. szept. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kb ugyanez volt, most front van, szóval legjobb esetben lehet arra fogni. Viszont tényleg maradj otthon, próbálj meleg teát inni, hányingerre menta, gyömbér, kamilla jó, vagy ha van otthon akkor salvus víz, vagy szódabikarbónás víz. Ha kólából kikavarod a szénsavat, at is segíthet. Fejfájás ellen melegítsd a homlokod, persze előtte nézd meg azért, lázas nem vagy-e. Jobbulást :)
2021. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sssaszem ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Azóta hogy vagy? Jobban érzed magad?
2021. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a kérdést, azóta jobban vagyok egy kicsit. :)

Tegnap egész nap az ágyban feküdtem, pihentem, vastag takaróval, voltam kinnt a friss levegőn egy kicsit. Délután belázasodtam, este egy hűtőfürdőt vettem ami nagyon jól esett. Este vettem be egy fájdalomcsillapítót, ami egyben le is vitte a lázam 37,6°-ra.

Ma reggel úgy keltem, hogy nincs lázam, viszont elkezdtem hurutosan köhögni.

Remélem a láz már nem jön vissza, és lassan a köhögés is elmúlik. =)

2021. szept. 18. 06:33
 5/9 Sssaszem ***** válasza:
100%
Jobbulást. :) Ez bizony nátha lesz. A hurutos köhögésre egyél fokhagymát, tudom, hogy csíp, de ez feloldja a váladékot.
2021. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen a fokhagyma nagyon jó.Mézes gyömbéres tea még ami nagyon hatékony és finom is.Neo Citran még ami beválik ilyenkor,orr spray ha dugul az orrod és hamarabb túl is vagy rajta.
2021. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap lement a lázam, hőemelkedésem volt csak kicsi. Ma sem megyek iskolába mert köhögök még kicsit, fáj a fejem, illetve valamiért keménynek érzem a hasam. Nem tudom mitől lehet.


Amióta beteg vagyok, nem bírok kajára nézni ( eszek, csak utána mindig rosszul leszek), hányinger fog el...


Remélem elmúlik ez az érzés, olyan jó lenne már végre meggyógyulni... :c

2021. szept. 20. 06:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a láz lement az jó jel.Rendbe fogsz jönni
2021. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Fertőzés esetén az étvágytalanság teljesen természetes jelenség. A szervezet így próbálja biztosítani, hogy a megmaradt energiák az immunrendszer működését tudják biztosítani.
2021. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!