Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az éjjel kiadós hasmenésem...

Kpe kérdése:

Az éjjel kiadós hasmenésem volt, majd ma reggel hányingerem. Azóta gyenge vagyok és étvágytalan. Mit egyek, igyak, hogy megjöjjön az étvágyam?

Figyelt kérdés
Reggel ettem almát müzlivel,hozzá teát ittam. Tízóraira ugyanez volt,csak vizet ittam mellé. Az ebédből egy falat nem ment le a torkomon. Mihez kezdjek,hogy az állapotom javuljon?

2019. nov. 4. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyömbér nyersen/tea/kapszula/csepp segíthet, illetve probiotikum.
2019. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még csak most történt, ne siettesd. Pár nap alatt úgyis helyrejön.
2019. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kímélő ételeket, levest.
2019. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
miért kéne enned bármit is, most szartad ki a beled, mi lesz ha nem eszel 1 vagy másfél napot, semmi
2019. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, nehogy kiszáradj!
2021. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan ehetsz sima pirítóst, fokhagymás pirítóst, sima rizst, főtt krumplit, sima tésztát. Az a lényeg, hogy ilyen nagyon egyszerű ételeket egyél. Desszertre pedig 70%-osnál magasabb kakaótartalmú csokit egyél!
2021. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!