Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyógyszert lehet...

Milyen gyógyszert lehet alkalmazni futószemölcsök ellen?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta van futószemölcsöm (most 20vagyok)..a lábszáramon van a legtöbb, kb 70. A karomon és az arcomon is van egy pár, és most hogy 1nőtt a szeméremdombomra, nagyon megijedtem. Már minden módszert kipróbáltam.. ecsetelés, kiégetés, lézer, vérrehulló fecskefű, homeopátia stb... Állitólag az immunrendszer gyengesége miatt jönnek elő és miután megerősödik a szervezet kiüti magából. 6éve alig voltam beteg, és az immunrendszerem allitólag kőkemény. Ha viszont a futószemölcsöm virusos eredetű, akkor pedig kéne olyan gyógyszernek lennie ami belülről bánik el a mocsadékkal!
2010. aug. 31. 15:57
 1/5 füves válasza:
Javaslom,hogy keress fel egy bőrgyógyászt,ő tud neked olyan szert ajánlani,amivel meggátolható a terjedése.
2010. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon soknál voltam. Legtöbbjük csak az ecsetelést meg az égetést ajánlotta...
2010. aug. 31. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Egaver nevű készítmény szemölcsökre van. Nem túl drága 1000 ft alatt van, citromkivonatos csepegtető.Nekem bevált.
2010. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ez külsőleg alkalmazható, bocs. De nekem leszedte őket.
2010. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hány évig volt neked? és nem marta ki nagyon a szemölcs mellett a bőrödet? Köszi, lehet h akkor kibróbálom!
2010. aug. 31. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!