Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olyan gyógyszer ajánlást...

Olyan gyógyszer ajánlást keresek ami elősegíti a reggeli székletet?

Figyelt kérdés
Az a bajom rendszertelen, kiszámíthatatlan a székletem. Fél éve van talán, hogy nehezemre esik el menni valahova is mert biztos nagyvécéznem kell. Előtte reggel elvégeztem a dolgom, estig vagy másnapig de legalább munkám végéig biztos nem kellett. Most reggel nem jön semmi, de az inger megvan. Aztán, hogy mikor lesz ebből székelés az teljesen kiszámithatatlan. Sőt még a nagyobb székelés után, is van, hogy az inger megmarad. Azt észrevettem, hogy mindig a legkellemetlenebb időpontban jön meg. Ebéd idő előtt amikor mindenki készülödik, vagy menni kell valahova stb. Ha már itthon ülök nyugodtan akkor nem is kell. Szóval valami stresszes alapja biztos van de nem hiszem, hogy csak ez van a háttérben. Így elsősorban keresnék valamit amit mondjuk este bevéve újra visszahozza a reggeli 1x nagy székelést. Gasztroenterolgiára valószinű elmegyek, de előtte még kiprobálnék egy ilyen úgymond gyógyszert, meg tanácsokat is fogadok természetesen.

2021. szept. 18. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Besétálsz a patikába, és ott kapol.
2021. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oszt' mit kő mondanyi? Nem tok regge' szarnyi?..... Oké értem, hogy ott fogok kapni, de konkrét ajánlást kértem, vagy tapasztalati tanácsokat. Megveszem majd a patikában de gözőm sincs mit.
2021. szept. 18. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
26 férfi
2021. szept. 18. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Darmol drzsé (Míg ön durmol, dolgozik a Darmol.):D [link]

Hatóanyaga: Szenna

Ugyan ez a hatóanyaga a Tisasennek szintén drazsé

[link]

Aztán vannak hashajtó hatású gyógyvizek:

[link]

És még van a Laevolac-laktulóz folyadék, aminek szintén kell idő, hogy kifejtse a hatását:

[link]


Nekem - szerencsére - elég a koffein, hogy meghajtson. Viszont ajánlani ezeket tudom, amit be lehet venni este, és reggelre lehet hatásuk.

2021. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Este egy marék aszalt szilva, reggelre meghozza a kívánt eredményt.
2021. szept. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először vizsgáltasd ki magad, hogy miért nem tudod visszatartani a székletet, ha a helyzet úgy hozza. Egészséges embernél ez 24 óráig sem gond, úgyhogy a nap bármely alkalmas percében elmehet később.

Olyan gyógyszer meg biztosan nincs, ami 7:27 percre állítja be, maximum, ha egy ébresztőórával együtt nyeled le.

A reggeli ingered pszichés, nem valós, szokj le az időzítésről és elmúlik minden bajod.

2021. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra kis kávé is rásegít, nem 100%-os, de..
2021. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Glicerines végbélkúp
2021. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!