Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni az oltástól?

Van okom félni az oltástól?

Figyelt kérdés

Családi köröm eléggé oltásellenes és elültették a fülemben a bogarat. "Mivan ha van valami eltitkolt betegséged és az oltás előhozza?" "Sokan belehaltak már.", stb. tudjátok a többit.

Kevéske megnyugtatást szeretnék kérni, valami tudományos shit is jól jönne hogy aki belehalt az miért is halhatott bele?

Másik kérdésem pedig az, hogy aktív covidosként (tehát ha az ember 2-5 nappal az oltás előtt kapja el a vírust) lehet valami baj ha ráadatja az oltást?


Egyébként sinpoharmot kérnék (nekem az tetszik, de erről nem nyitok vitát)



2021. szept. 21. 22:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

1. Lehet, hogy túléli 60 alatt, de ezt nem lehet kijelenteni, ki, hogy reagál a fertőzésre. Több családtagom bőven 60 alatt igen rosszul viselte amikor elkapta. Én enyhe tünetes voltam, igen, nem haltam bele, cserébe azóta nem tudok aludni, csak 3-4 órákat, a vércukor szintem megnőtt, 2-3 óránként vizelnem kell, es kifulladok mire felérek a negyedikre. Egészséges vagyok, es 35 éves, tehát nem, a covid előtt ezen problémák nem alltam fent..véleményem szerint nem olyan jó buli ez a betegség, akkor sem, ha túléled. Nem mellesleg, akitől én elkaptam (munkatárs) -a legnagyobb oltásellenes és vírustagadó volt, akit eddig láttam- amíg rajtam kívül megfertőzte vele az édesapját és az apósát, majd 3 héten belül sajnos mindkettőt eltemette…na azóta már nem oltásellenes…


2. Az oltásnak nem mellékhatása van, hanem oltási reakciót okoz. Ami azt jelzi, hogy működik. 1-2 napig fáj a karod, esetleg az izületeid. A Covid-tól nem 1-2 napig fog fájni, és nem annyira, hanem ezerszer annyira..

2021. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus. Nem választ kapok a kérdésre ami racionálisan megmagyarázz egy álláspontot, hanem csak lepontozást. Ez jellemző, hogy egy kérdést pontoznak le ahelyett hogy választ adnának.

Gondolom mert racionális válasz nincs a kérdésre. Azt meg ciki leírni, hogy semmilyen végzettsége/tudása vagy információja nincs valakinek, amivel alátudná támasztani, a hatalmas magabiztossággal leírt baromságot.


9-es voltam.

2021. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
11-es felpontozza 9-est!🙂
2021. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%
Mikor veszitek észre ,hogy csinálták nektek egy nem olyan halálos vírust, amire csináltak rá nektek egy oltást ami már igen .Egy tőről fakad mind a kettő népirtás zajlik ! Minden oldalról, népesség csökkentés zajlik!
2021. szept. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Tipikus, baromságnak nevezi a tényeket akinek semmilyen végzettsége/tudása vagy információja nincs. Zéró tudás, max propaganda maszlag.
2021. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
2021. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
6%
Melyiktől félsz jobban ha jön szembe, egy teljes kamion, vagy csak ha a lökhárítója és a lámpája jön szembe (spike protein egy része!! van az oltásokban)?
2021. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Számomra ijesztő a gondolat, hogy esetlegesen genetikailag modifikált élőlények leszünk (ez mind a vírustól, mind az mRNS oltástól lehetséges).
2021. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Melyiktől félsz jobban ha jön egy vírus aminek az esélye hogy problémát okoz 4 millió a 8 milliárdhoz, vagy egy mesterséges kísérleti lötty aminek még a teljes összetételét sem tudjuk pontosan. Mert aki azt mondja hogy tudjuk a pontos összetételét, az vagy nagy alul tájékozott, szimplán nagyon buta. Vállalom a korosztályomban 0,2%-os rizikózófaktort. Aki azt mondja hogy ez egy régi bevált technológia, szintén sík h@lye.
2021. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19: Nemcsak az alul tájékozott, buta emberek, hanem épphogy sok biológus és orvos is készpénznek veszi azt, amit a feletteseik kiosztanak nekik. Amit Merkely mond, az szent. Megértem, hogy nagy a hurrá a személye körül, hiszen rektor, de se nem immunológus, se nem virológus. Egy kardiológus professzorról van szó, aki még azokban az évtizedekben végzett az orvosi egyetemen, amikor még a genetika csak gyerekcipőben járt. Én személy szerint mindenképp támogatom az oltásokat, mert inkább legyek feltételezhetően transzhumán, mint halott, DE nem fogom hülyének nézni azt sem, akit ez az egész megijeszt. Nem fogok olyasmit állítani, aminek egyelőre ismeretlen következményei vannak. Azt vettem észre, hogy sokan azt is tagadták, hogy a Pfizer szívburok-gyulladást okoz, mert azt nem lehet, hiszen megmondták, hogy a Pfizer az jó. Ezt hívják fanatizmusnak. Én legalább bevallom, hogy simán beépülhet a genomomba az mRNS, de még mindig inkább az, mint a halál.
2021. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!