Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni az oltástól?

Van okom félni az oltástól?

Figyelt kérdés

Családi köröm eléggé oltásellenes és elültették a fülemben a bogarat. "Mivan ha van valami eltitkolt betegséged és az oltás előhozza?" "Sokan belehaltak már.", stb. tudjátok a többit.

Kevéske megnyugtatást szeretnék kérni, valami tudományos shit is jól jönne hogy aki belehalt az miért is halhatott bele?

Másik kérdésem pedig az, hogy aktív covidosként (tehát ha az ember 2-5 nappal az oltás előtt kapja el a vírust) lehet valami baj ha ráadatja az oltást?


Egyébként sinpoharmot kérnék (nekem az tetszik, de erről nem nyitok vitát)



2021. szept. 21. 22:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Én legalább bevallom, hogy simán beépülhet a genomomba az mRNS, de még mindig inkább az, mint a halál."

A folyamatok iránya sejtmagban DNS->mRNS sejtmagon kívűl. mRNs->fehérje fordívta a sejt nem csinál dolgokat önmagában az már régen rossz lenne, ha így lenne, akkor egy a sima rns vírusoktól már annyi mutáns lenne, hogy. Nem is beszélve a náthavírusról, ami ugye DNS vírus..

Ami tényleg rossz, az a HIV ilyen téren és néhány vírus, annak ugyanis az tényleg képes a sejt DNS-ét piszkálni de ehhez spéci enzim kell..

2021. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21: az a speciális enzim a reverz transzkriptáz, de akkor most készülj fel, mert a legújabb tudományos kutatások szerint ez lehetséges. Csatoltam is a tanulmányt fentebb.
2021. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19: hogy te milyen ostoba vagy.. atyaeg, a problema = a mar meghalt emberek. Se a jovobeli, se a maradando eu karosodast szenvedettek se szamitanak... az hogy te nem tudod mi van benne, a te tudatlandagodat jelenti a temaban..
2021. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22 oké, látom miről beszélsz és igen, nem tudtam róla, de ezzel együtt is úgy gondolom, hogy egyrészt, ennek sokkal kisebb az esélye, mint egy eleve ezt használó vírusnál, hiszen láthatóak lennének a következmények.

Másrészt sokkal kevesebb genetikai anyagot tartalmaz az oltás, mint a vírus.

2021. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni se pro se contra mert én sem értek hozzá, én azt mondom hogy valamiért már nem 35 év az átlag életkor. Miért is? Ja igen orvostudomány és oltások..... Persze ettől még kis esélyt én is adok annak hogy valami nagyszabású terv része az egész, mindenki döntse el. Viszont ezt nem értem teljesen " Egy kardiológus professzorról van szó, aki még azokban az évtizedekben végzett az orvosi egyetemen, amikor még a genetika csak gyerekcipőben járt." Egy orvos, akár egy könyvelő vagy építész és még sorolhatnám folyamatosan képzi magát. Képeznie kell magát. Ettől még lehet hogy a Merkelynek fogalma sincs az egészről, csak maga ez a mondat nem állja meg a helyét. Nagyon nem.
2021. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 kretens ***** válasza:
Az én véleményem az hogy egy módositott virust rászabaditottak a világra és az oltásokkal azt is tesztelik hogy mekkora az emberek ellenállása.Egyébként meg szerintem valahol mégis csak az élelmiszerekkel van a gond tehát amit megeszünk és ezért is gyengébb az immununk mert bizony gyengébb.Csak egy példa.Akik most negyven-ötven év körüliek gondoljon vissza a gyerekkorára.Ha gyerekként vagy fiatal felnőttként megcsipett egy rovar vagy megvágta megszúrta valamivel ami ráadásul még jó koszos is volt egy-két nap után már alig látszott valami a sérülésből.Most meg otthon egy tiszta késsel vagy bármivel ami tiszta megvágja megszúrja magát az ember már majdnem napokra lázas lesz és lassan gyógyul de ugyan igy a rovarcsipések is.Valami nagyon nincs rendben a mikróbiológiával ami körül vesz minket .
2021. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Azóta amúgy beadattam és semmi bajom sem volt. Köszi szépen a válaszokat!
2021. okt. 4. 18:47
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia kérdező és azóta hányat vettél fel ? Még mindig jónak látod ?
2022. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!