Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most valami új vírus van, ami...

Most valami új vírus van, ami csak az oltottakat támadja, vagy az oltásoknak van ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés

A feleségemnek kötelező volt az oltás, különben kirúgták volna. Pár nappal az oltás után beteg lett, lázas, stb., most is az még. Nekem semmi bajom.

A legjobb barátom feleségét még tavasszal oltották, most nála is hasonló tünetek voltak, napokig magas láz, torokfájás, stb. A férje szintén oltatlan, neki semmi baja.

A fiam szintén beteg volt, és még öt-hat ismerősöm, de mind oltott volt, az oltatlan ismerőseimnek senkinek semmi baja sem volt.

Persze ez lehet az oltás mellékhatása is, de ezeket a mellékhatásokat sehol sem dokumentálják, így aztán mindenütt veszélytelennek tüntetik fel a vakcinákat.

Viszont az kérdés, hogy ez az oltás mellékhatása, vagy valami új vírustörzs, ami csak az oltottakra hat?



2021. szept. 23. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
De dokumentálják, a torokfájáson kívül minden mellékhatás lehet az oltástól, konkrétan fehéren-feketén le van írva kb bárhol. Torokfájás esetén leginkább lappangó betegségre oltottak rá és arra is rátámadt az immunrendszer.
2021. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a feleségednél az oltás mellékhatása, de nem biztos, a többieknél, akiket régebben oltottak, ott pedig az oltástól független, ugyanis többfajta vírusos betegség terjed mostanában és itt nem a koronavírusra gondolok.

Vannak más vírusos betegségek is, amik oltatlanokat és oltottakat is támadnak, mivel nem koronavírus és a covid-oltás nem rájuk lett kifejlesztve. Például influenza, rhinovírus és még biztosan más is van, csak nem tudnék többet felsorolni.

2021. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Két gyerekem köhög és náthás, egyik sem volt oltva.

Namost ez mit bizonyít?

Csak azt, hogy a covidon kívül más vírusok is terjednek.

2021. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1: A feleségemet a kutya sem kérdezte meg, hogy milyen mellékhatásokat tapasztalt. És senkit sem az oltott ismerőseim közül. A több napig tartó magas láz, persze tudom nem számít, de ha más lett volna akkor sem tudnának róla. Akkor meg hogyan dokumentálnák?
2021. szept. 23. 10:20
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Mivel oltották a feleségedet?
2021. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
én meg a pápa vagyok. leírni mindent le lehet.
2021. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Fogd mar fel,hogy le van írva és el is mondják oltáskor,hogy LEHET utána láz,izomfájdalom,gyengeség! Ezért nem kérdi a kutya se,hogy volt-e ilyen utána,mert normális reakció,vele járhat. Ugyanúgy a babáknál a kötelező oltások után. Ott senki nem pánikol érdekes módon.

Torokfájás lehet mástól is. Òsz van,szezon van. Te írtad a butaságot a reflux kérdésnél is..

2021. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Megfázásos vírus van . Köze nincs az oltáshoz. Mivel most nem kell maszkot hordani, jó gyorsan terjed.
2021. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

"Ott senki nem pánikol érdekes módon."


De, én pánikoltam, mikor a tetraxim után 2 napig 40 fokos láza volt a gyereknek.


Amúgy a mi iskolánkban a hónapban kb a fele iskola olyan betegségben volt, amiket a kérdező leírt. És a gyerekek nincsenek oltva. Van valami járvány, ami ezt okozza, gondolom valamilyen rhino vírus.

2021. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Persze hogy járvány van, minden ősszel ez van, ujra összeterelik a gyerekeket, kicserélik a bacikat vírusokat.

Az oltás következtében kb. 2 hétig "védtelen" a szervezet egyéb kórokozókkal szemben, mert az oltóanyag ellen harcol, pobt mint egy fertőzés esetén.

Ha ilyenkor betalál egy második harmadik fertőzés, akkor csúnyán bele fogsz betegedni.

Oltás után is kéne tartani a minimum 10 napos karantént a felülfertőződés kockázata miatt, de ez kimaradt a propagandából.

2021. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!