Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vírusellenesek és az oltásel...

A vírusellenesek és az oltásellenesek miért tartják veszélyesnek a vakcinákat? Főleg az mRNS vakcinát?

Figyelt kérdés
Szerintem az mRNS vakcinák a legbiztonságosabbak és azoknak van a legkevesebb mellékhatása és nagyon hatékonyak! És nem… ha azt írod hogy módosítja a DNS-t stb.. akkor inkább ne válaszolj mert pontosan tudom hogy ez nem igaz! A kérdésem puszta kíváncsiság nem provokatív jelleggel írtam ki!

2021. aug. 29. 13:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
21%
Mert' csipp.
2021. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
19%
*Mer'
2021. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem hiszel az összeesküvés-elméletekben, azt megértem, mert én sem.

De ha a "Pfizer mellkéhatások" FB-csoportban (70+ ezer ember) leírtakról nem akarsz tudomást venni, az téged minősít.

2021. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
29%
Általában alacsony végzettség/műveltség miatt vagy mert nem az internet korába születtek, és nem tanulták meg elkülöníteni a hiteles forrásokat. Kb azok, akik örülnek, hogy nyertek egy iPhonet a felugró banner alapján..
2021. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
Az a bajuk, hogy nincsenek rendesen tájékoztatva. A csapból is az folyik, hogy oltasd magad, de ennyivel meg is áll a kampány. Ha úgy konkrétan elébe mennének a jogos kérdéseknek, hogy pl. hogyan is lett ilyen gyorsan engedélyezve ilyen sok különböző vakcina, mondjuk Nyunyóka néni kiállna, és elmondaná, akkor kevesebbeknek lenne ellenérzése. Én például oltva vagyok már hónapok óta, de csak ezen a héten tudtam meg, hogy az mRNS alapú technológia már 50 éve ismert, sőt, egy magyar kutatónő találta ki.
2021. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
47%

#3 a feleségemmel oroszt kaptunk, kicsit éreztük a karunkat, de semmi extra


egyszer véletlenül nekimentem a vállának, akkor felszisszent, de ennyi


valamelyik nap hallom, ahogy arról beszél a szomszédasszonynak hogy majd leszakadt a karja, alig bírt aludni


ennyire kell komolyan venni a fb csoportokban leírt meséket, mint a feleségem pletykáit : D

2021. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
46%

"De ha a "Pfizer mellkéhatások" FB-csoportban (70+ ezer ember) leírtakról nem akarsz tudomást venni, az téged minősít."


Messziről jött ember azt mond, amit akar. Én is beléphetnék, és beírhatnám, hogy éppen az intenzíven fekszek, miközben amúgy a teraszomon ülök. Valahogy nem látom ezt a sok (?) embert ostromolni az NNK-t, az OGYÉI-t, a kórházakat, háziorvosokat.


Nem kétlem, hogy volt akinek okozott súlyos mellékhatásokat az oltás, de a nagytöbbség kb. 2 napos karfájással megúszta.

2021. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
57%
Mert láttam, miket okozott a környezetemben. Ha megengeded, hagy higgyek már a saját szememnek. Egyébként lesz.rom, ki mivel oltat, vagy nem oltat, de attól hányni tudok, amikor olyanok akarják rám erőszakolni elhordva mindennek, akik kb.ugyanannyira értenek hozzá, mint én. Ha neki nem lett(még)tőle baja, örüljön neki, engem meg hagyjon békén.
2021. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
41%
3, abban a csoportban kb egy százalék sincs a mellékhatás. Az oltási reakció meg normális dolog
2021. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenki vírus- és oltásellenes aki nem akar egyelőre vakcinát, legfeljebb kivárja amikor már nem veszélyhelyzeti engedélyezés lesz a vakcinákra és látható lesz, hogy vannak-e hosszútávú súlyosabb mellékhatásai egyes oltásoknak, illetve melyik a leginkább ajánlott.
2021. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!