COVID-os lehetek?

Figyelt kérdés

Csütörtök este lettem rosszul.

Előtte elkezdett nagyon kaparni a torkom. Náthás lettem, eldugult az egész fejem. Úgy éreztem, hogy hőemelkedésem van, lefekvés előtt bevettem egy Rubophent. Reggelre kiizzadtam magamat 2 pulcsi segítségével. Akkor sokkal jobban voltam. Aztán végül, elkezdtem köhögni pénteken. Szombaton vettem Mucoprontot, amit azóta is szedek. Reggel 1-2 köhögésnél szakadozik fel minimálisan. NeoCitrant iszom esténként, illetve sok vitamint, pihenés. Fejem néha - néha fáj. Hasmenésem volt, de már az se. Más egyéb tünetem nincsen igazából. A legrosszabb, hogy este amikor lefekszem, elkezdek ugatni, mint az állat és nem tudok tőle aludni. Szerintetek egy COVID? Jönnek tesztelni majd, mert így a dokim se vizsgál meg 😂 .



2021. szept. 28. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanez. Nem tudom, hogy az vagy nem.
2021. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván azért mennek tesztelni, mert másképp senki se tudja, úgyhogy az ilyen kérdéseket pont semmi értelme feltenni itt.

Jobbulást, bármi is az!

Be vagy oltva?

2021. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Lehetsz ha oltva vagy ha nem teljesen mindegy

Vagy csak megfáztál

Nem csak a covid van,tudom ezt igyekeznek mindenkibe belebeszélni de nem szabad mindent elhinni

2021. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva, és nem is leszek. De mivel szeptember van, ősz, jönnek a vírusok. A körülöttem levők közül eleg sokan vannak így, mint én. Viszont én a tesztben sem bízom. Majd kiderül…
2021. szept. 28. 21:53
 5/18 krwkco ***** válasza:
28%
Megírod majd az eredményt?
2021. szept. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező nagyon helyes!Átesel rajta vagy már át is estél csak nem tudsz róla,ennyi

#3

2021. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan ez volt a tünetem a napokban, nekünk pozitív volt a teszt. Ugatós köhögésem volt, 2 nap nem szakadt fel, száraz volt és mintha homok lenne a hörgőimbe. Ezt éreztem. Sok fokhagyma, gyömbér, méz, D-C és multivitamin, gránátalma kapszula, ezek azok, amik segítettek feloldani a nyákot szerintem. Mert utána kijött, de zöldes-sárgás trutyi volt és azt köhögtem ki a légcsövemből meg a hörgőimből. Még mindig kicsit köhécselek néha. Rajtam gyorsan átment, 2 nap volt a rossz igazán, a folyamatos köhögés miatt, de éjjelente azért tudtam aludni is. Most már jól vagyok, oltva nem voltam és nem is leszek.
2021. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ja, azt lehagytam, 1 éjszaka 39 fokos lázam volt az elején, de akkor még nem köhögtem, másnap kezdődött a köhögés és rohamosan nőtt a gyakorisága 2 napig.
2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

"mivel szeptember van, ősz, jönnek a vírusok. A körülöttem levők közül eleg sokan vannak így, mint én. Viszont én a tesztben sem bízom. Majd kiderül…"

Bármi derül ki, nem fogod elhinni...

2021. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nehezen hisz már el bármit is az ember szerintem. Sok mindent hallottam és láttam ezzel kapcsolatosan. Én nekem lázam, se hőemelkedésem se volt. Már jobban vagyok sokkal. Egyébként gyenge sem vagyok. Csak a köhögés ami bosszant, de szakadozik fel (Mucopront, Paxirasol, méz és sok folyadék) , ami segített. Az eredményt majd megírom.
2021. szept. 30. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!