Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Április óta folyamatos izomrán...

Április óta folyamatos izomrángásaim vannak!?

Figyelt kérdés
Egyszerűen borzalmas. Fogalmam sincs mitől alakúlt ki. Mindenhol érzem, mindennap valamikor kevésbé de az ritkán. Max menszesz előtt alábbhagy. Magnéziumot,(biszglicinátot) Kálciumot szedek de nem hat. Max a magnéziumot masszásgél hat, de azt nem szeretem mert csíp és ragacsos a fújós verzió még rosszabb. Ha többet pihenek akkor is.... Nem alszom jól amúgy, sokat stresszelek, depis vagyok nem tudok ebből kijönni de régóta az vagyok és korábban nem volt. Illetve miután szolizok és meleg éri vagyha iszom sört!!! Akkor elmúlik, leginkább a sőrtöl csak, szval az idegrendszeremmel lehet összefüggésben. Meg amugy nem csak ráng, lüktet majd olyan érzésem is van mintha a bőröm alatt mászkálna valami a szememnél a bal szemgolyómnál érzem leginkább. Meg két farpofámban, belső comb alsó rész, szám is nyakam is vállam is. A magnézium max a remegés érzetet csökkentette.
2021. okt. 1. 22:11
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Illetve miután a covid betegségem elmúlt, ami nekem nem volt dúrva utána jött elő közvetlen. Oltást nem kaptam!

34N

2021. okt. 1. 22:13
 2/29 A kérdező kommentje:
Több mint 2 évig nyomtam az energiaitalt illetve a kávét, lehet tönkrevágta az idegrendszerem? Plusz a stressz és szomorúság?
2021. okt. 1. 22:17
 3/29 krwkco ***** válasza:
100%

Próbálj B vitamin komplexet (többféle B vitamin) szedni. Idegrendszeri problémákra azt szokták javasolni. Ártani, nem árt. Vízben oldódik, a felesleg kiürül.

Esetleg enyhe nyugtatót. Pl. Valeriánát, ami macskagyökér kivonat, szóval csak egy gyógynövény.

2021. okt. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sörivás használ, akkor egész biztosan B komplexre van szükséged, ahogy előttem is írták, mivel a sör tartalmaz B vitamint.


Én B komplex depot-ot javaslok, ami hosszú hatású felszívódást biztosít:

[link]


(A Mivolis a DM saját márkája)


Magnéziumból, pedig a B6-ot is tartalmazó, forte tablettát:

[link]


Ebben 1000 mg Magnézium-laktát van, ami jól szívódik fel.


(Magnéziumok sók között is van különbség, van, ami rosszabbul hasznosul.)

2021. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%

Beoltottak covid ellen valamivel? Mikor?

Lehet hogy attól van, az oltásnak lehet ilyen mellékhatása.

2021. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Az energiaitalok nagy mennyiségű fogyasztásának lehet ilyen következménye sajnos.
2021. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Nem oltottak be, irtam.

2021. okt. 2. 10:01
 8/29 anonim ***** válasza:

Fémes íz a szádban?


Fáradtság?


Hidegrázás?



Biztos, hogy nem kaptál valamilyen oltást? A kórházban sem?


Mert a tüneteid szerintem a grafénoxid "mellélhatásai", amit enzimekkel lehet hatástalanítani.



"Nos, mivel tudjuk, hogy a betegség etiológiai ágense nagy valószínűséggel mérgező kémiai vegyület, nem pedig biológiai ágens, ezért gyengülhet. Ezért létfontosságú, hogy megakadályozzuk, hogy kárt tegyen a szervezetben, és kiküszöböljük, ha a szervezetben jelentős felhalmozódás következik be a vakcinák vagy más közegek / vektorok miatt.

Legalább három antioxidáns kulcsszerepet játszik a grafén -oxid eltávolításában:

1. N -acetil -cisztein (NAC) – természetesen helyreállítja a glutationszintet. *

2. További glutation – az alacsony szint normalizálására.

3. Dimetil -glicin (DMG)

* (~ Június 17-én az FDA közleményt adott ki arról, hogy az N-acetilciszteint 57 évig közönséges mukolitikus szerként való használat után betiltották a forgalomból).

Egyéb hasznos kiegészítők:

1. Resveratrol – kiküszöböli a grafén -oxid pusztító oxidáció képességét

2. Klór -dioxid, amelyet, bár még mindig vitatott, több ezer, különböző autoimmun betegségben szenvedő ember sikeresen használt

3. D -vitamin.

4. Cink

Az antioxidánsok fontosak ahhoz, hogy megvédjék a szervezetet a pusztító oxidációtól azáltal, hogy a grafén -oxidot egyszerű grafénné alakítják, hogy megszüntessék.

Mind az N-acetilcisztein, mind a glutation lebontja a grafén-oxidot18. A NAC a glutation természetes növekedését okozza a szervezetben. A glutation növelése ellensúlyozza a szabad gyököket és az oxidálószereket, és megszünteti a grafén -oxidot. A glutation -tartalékot az életkor előrehaladtával növelni kell, mivel a glutation -termelés 30 év után csökken, 65 év után pedig gyorsan. A glutation -termelés alacsony az elhízott embereknél is. Ez lehet az oka annak, hogy a COVID-19 lényegesen súlyosabb az időseknél (az immunhiányosok mellett), a túlsúlyosaknál és azoknál, akik nagyon alacsony D-vitamin-szinttel rendelkeznek. Ez lehet az oka annak is, hogy a gyermekeket és a sportolókat nem érinti a COVID -19, mert természetesen rendelkeznek ilyen megnövekedett glutation tartalékokkal.

Mivel a szervezet képes lebomlani és eltávolítani a grafén-oxidot, a szervezetben tartásának szükségessége lehet az egyik oka annak, hogy népszerűsítik a COVID elleni emlékeztető rendszeres adagolását."


[link]



Továbbá Az egyik legjobb gyógyszer a covid-19 tüneteire: ivermectin, 30 éve használt gyógyszer, komolyabb mellékhatás nélkül lehet használni vírusok (korona) ellen!

2021. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Itt találsz NAC -ot:


[link]

2021. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást gyerekkorom óta. Nyilván tudnám 34 évesen ha kaptam volna. Fémes iz nincs a számban.
2021. okt. 4. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!