Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg voltam, nem tudom hogy...

Beteg voltam, nem tudom hogy covid volt-e (beoltott vagyok). Mi lesz ha beadatom a 3. oltást?

Figyelt kérdés
2 Astrát kaptam tavasszal, most betegeskedek 1 hete minden nyavajával. Láz nincs, ízeket érzem. Nincs pénzem tesztelésre, az orvos nem rendelte el ingyenesen. Ilyenkor ha tényleg covidos vagyok, voltam és beadatom a 3. oltást 2 hét múlva akkor mi lesz? Nem lehet nagy baj?
2021. okt. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Attól nem lesz baj, hogy covidos voltál és utána oltást kapsz, legfeljebb erősebb oltási reakcióid lesznek pár napig. De mégiscsak érdemes lenne összekaparni azt a 11 ezer forintot (akár egy ruhavásárlás vagy szórakozás ellenében is - nem hiszem, hogy nélkülözöl) egy ellenanyagmérésre, mert ha bőven van ellenanyagod, akkor tök fölösleges az oltás. Mi az a minden nyavalya? Covidtünetek?
2021. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs most pénzem, 11-én kapok fizetést, nullán vagyok. Kaja van a hütöben 1 hétre de amúgy semmi. Max várok addig, de nagyon mondják hogy nagy a baj, félek hogy elfogy a 3. Vakcina addigra, ki tudja vagy nem lesz idöpont. A teszt is 1 hét mire megjön az eredménye.


Tüneteim: hasmenéssel és szemfájdalommal, furcsa látással indult (mintha szemüvegre lenne szükségem, ez elmúlt), majd durva vizes orrfolyás jött. Aztán köhögés, kevés tüsszögés, durva fejfájás. A hasmenés, szemfájdalom elmúlt mostanra, de fejfájás még van és orrdugulás. Ízeket érzek!

2021. okt. 3. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy úgy elfogyjon a vakcina, hogy mire lesz 11 ezer forintod, ne legyen. Van az országban több millió vakcina. Csak a kínait ne fogadd el. A teszteredmény a megfelelő magánlaborban nem egy hét, hanem egy nap.

Ez a betegség simán lehet covid, és ha az, szükségtelen lenne ráoltani. A betegség által megtépázott immunrendszered most szerintem nem örülne az oltásnak, hagyni kell a szervezetedet regenerálódni. Az íz- és szagvesztés a delta variánsra nem jellemző.

2021. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Hivatkozz rám, az összes nekem járó vakcinámat neked adom!
2021. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gyanús a szemfájdalom miatt.

Mi a férjemmel covidosak voltunk. Ugyan így indult. Szemfájdalom, láz, köhögés, hasmenés, bőrfájdalom...

2021. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!