Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történt mikor betegen...

Mi történt mikor betegen megtagadtad a tesztelést meg a karantént is?

Figyelt kérdés
A tesztelést tudom jogosultak vagyunk de mi a helyzet most a karanténnal? Úgy tudom semmi törvény nincs csak engedelmeskedik a sok barika.
2021. okt. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem volt ilyen.

Legrosszabb esetben megfertőzöl 1-5-20 embert, netalán nagyon fog fájni, amikor a szeretteid miattad meghalnak.

2021. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem vagy tesztelve, hivatalosan karantént sem rendelhetnek el. De nyilván ha beteg vagy, maradj otthon, hogy ne fertőzz meg másokat.

Ez bármilyen betegségre igaz, nem is értem, miért akarnál bárhova menni.

2021. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem mentem tesztre, hivatalosan nem kerultem karantenba, de termeszetesen volt annyi eszem, hogy otthon maradjak addig, amig meg nem gyogyulok.

Lehet nem korona volt, de sanszos, mivel szagokat se ereztem, velem pedig ilyen meg soha nem fordult elo egy sima megfazasnal, de influenzanal sem.

2021. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, teszt nélkül is lehetséges karantén.
2021. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!