Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik vírustagadók vagy oltásel...

Akik vírustagadók vagy oltásellenesek, azok mivel magyarázzák a tavalyi olaszországi és spanyolországi magas haláleseteket?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tagadom hogy létezik és nem is ez a kérdés. Hanem hogy honnan is ered ez a vírus, véleményem szerint mesterséges erre számtalan erre utaló nyom van.
2021. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

No a végét jól leirtam..:)


Nézz utána a "Great reset"-nek utána már nem nehéz logikai kapcsolatot találni.

2021. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Te mivel magyarázod hogy amióta megjelent a vírus hazánkban, kötelező helyek kivételével sosem hordtam maszkot, amikor már nyílt utcán is kötelezték, a rendőrön volt aki szembejött velem, és semmit nem mondott. Kézfertőtlenítés, gyakoribb kézmosásra sem figyeltem, mert nem érdekelt akkor sem és most sem az egész. Tavaly is ősszel voltam egy kicsit jobban megfázva, és pár hete valakitől elkaphattam a náthát mert köhögtek, taknyoltak körülöttem, azóta is itt vagyok.


Én azt mondom nem vagyunk egyformák, erdő mellett nőttem fel, amikor okosba kellett a fa, egy pulóverben elvoltam órákat a mozgás és cipelés miatt, sosem betegedtem meg csak a hideg, és nyirkos esős idő hatására, azonban ha valaki a közelemben már megfázott akkor vártam a jeleket.

2021. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
A spanyolok és az olaszok nagyon szociális népek, az egész napot egymás szájában töltik.
2021. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
És te mivel magyarázod azt, hogy egy nagyon nagyon jó, életet mentő dolgot (oltás) kényszerrel kell ráerőltetni az emberekre?
2021. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Azóta elmondták az eü-seik mi történt. A hatalmas pánik amivel beparáztatták őket mindenkit megijesztett. Tömegesen hagyták el az idősotthonokat a gondozók és a kórházakat is a személyzet. Tulajdonképpen ott maradt a legbetegebb réteg ellátás és ellátói létszám nélkül akikkel egyszerűen nem bírt a rendszer. Az ellátatlanság és az emberhiányos kórházi körülmények megtették a magukét. Nálunk sem más aratta le a tavalyi többlethalálozást mint a leállított egészségügy, a krónikus és idős betegek ellátatlansága. Remélem ha a Fideszt jövőre leváltjuk nyíltan beszélhetnek végre az egészségügyi dolgozók és elmondják a valóságot itt is.
2021. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem tagadom a vírust (bár erősen túl van hype-olva, a kezdetek óta ezt mondom és kitartok emellett), oltásellenes sem vagyok de ezek a covid vakcinák szinte, mint halottnak a csók. Magyarán l*f*szt sem érnek. Pont tegnap halt meg 2 lélegeztetőgépen töltött hét után egy kedves ismerősöm. 2 oltást kapott még a nyár elején, elkapta a covid-ot most egy 3 hete, hamarosan temetik... És nem ő az egyetlen. Szóval mit is ér pontosan ez az erőltetett "csodaszérum"? Mitől is véd meg?
2021. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

4-es

És 2020 előtt nem voltak azok?

2021. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem magyaráznak azok semmit, hanem tolják az ostoba facebookon tanult dogmáikat..
2021. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Mármint a magas halálesetet a teljesen oltott emberek között? Kérdezd a vakcinagyártókat.
2021. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!