Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínai oltás utáni mellékhatások?

Kínai oltás utáni mellékhatások?

Figyelt kérdés
Milyen volt az oltás utáni pár nap? Mikor múltak el a mellékhatások?

2021. okt. 9. 14:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Gyerekként is mindegyik oltásban volt alumínium.
2021. okt. 9. 18:36
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted úgy mégis mennyi alumínium van egy oltásban, 10-es? Mi lenne, ha néha gondolkoznátok is? Ha az egész fecskendő csupa alumínium lenne, attól se lennél demens 40 év múlva!
2021. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted mitől demens az idősek nagy része mág 60 éves korában? Mert akkoriban is ezt hitték, hogy "mennyi alumínium van egy oltásban". Nem fogok vitatkozni, mert látom, hogy semmit se értesz hozzá, én csak elmondtam, hogy erre igen is figyelni kell, ha már a mellékhatásoknál tartunk. Aztán főleg, ha ebből megkapod a 2 adagodat, aztán a harmadikat, meg tavaszra úgyis lesz negyedik adag is. Ez így már viszont elég sok alumínium.
2021. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy demens a 60 évesek nagyrésze! Még aktív dolgozói kor! Úgy csinálsz, mintha te meg értenél hozzá! Az oltásmennyiségek mikrogrammok! Az alumínium nem az oltástól kerül a szervezetbe, hanem régen savas ételek esetén az edényekről meg a csomagolásokról. De a vese kiválasztja. Ráadásul egyáltalán nem bizonyított tény az Alzheimer-veszély.
2021. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Úgy gondoltam nem írok vissza a butaságaidra, de kivételt kell tennem egy alkalommal, mert ezt olyanok is olvashatják akiknek amúgy lenne sütnivalójuk. Tehát a kínai oltás alumíniumot tartalmaz adjuvánsként. Ezt ma már normális gyártók nem használják, de Kínában igen. Régen is alu adjuvánsal készültek az oltások (ma már egyre kevesebb). Nem csak az oltásokban volt több alumínium hanem a dezodorokban, parfümökben meg egyéb ilyesmikben. Ez szépen felhalmozódik a szervezetedben mert a vese nem választja ki és később demenciát vagy nyirokrendszeri megbetegedést okozhat, pl rákot. Ez tény, ezt nem én találtam ki. Ezért kell mindenképpen kerülni, hogy abból 3 vagy akár 4 adagot beadass. Most érted, ha már az életünk hátra lévő része a féléves védőoltásokról fog szólni és te nyomatod magadba az alut, az szerinted mennyire hasznos?

Ma már aktív dolgozói kor, de ez nem volt mindig így, de ezzel lehet újat mondtam.

2021. okt. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, a Pfizer-t javaslom neked. Én is azt kaptam és semmi bajom.
2021. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!